»

Materac Select Dynamic 180x200

Hilding Anders Polska - Materac Select Dynamic

Materac Select Dynamic
producent: Hilding Anders Polska®
Promocja!
 
Materac Select Dynamic
Materac Select Dynamic kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarPokrowiecTypCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
160x200Tenceldwustronny2 799 zł
-30%
1 959 zł
"od ręki"gratis!
180x200Tenceldwustronny3 089 zł
-30%
2 162 zł
"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:

Konstrukcja i wypełnienie: Select Dynamic to materac piankowy, dwustronny wykonany z połączenia trzech rodzajów pianek: antybakteryjnej (wysokoelastycznej), termoelastycznej i Flexifoam. Specjalna technologia cięcia pianki we wzór Wave z jednoczesnym profilowaniem poprzecznym zapewnia doskonałą wentylację i nadaje materacu odpowiedniej sprężystości. Zastosowanie pianki wysokoelastyczej z certyfikatem Ultra Fresh podwyższa trwałość oraz gwarantuje trwałą świeżość materaca, a dodatkowe profilowanie zapewnia największy komfort snu oraz odpowiednie rozłożenie nacisku na długości całego materaca. Zróżnicowane strefy twardości gwarantują właściwe podparcie dla kręgosłupa zapewniając dobry i głęboki sen.

Opis wkładu: profilowana pianka wysokoelastyczna o wys. 7 cm (antybakteryjna), pianka Flexifoam o wysokości 9 cm, pianka Visco o wysokości 6 cm

 

► Twardość: miękka (strona visco), średnia (strona Flexifoam). Kwiat bawełny i bułeczka to symboliczne określenie twardości, które jedynie może sugerować odczucia w tym zakresie, ale na pewno nie są jednoznacznym i arbitralnym określeniem twardości danego materaca. Komfort materaca zależy tylko i wyłącznie od osoby, która na nim leży.

Pokrowiec: Tencel.

 Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje wilgoć bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby, gwarantując optymalne warunki snu. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania powstają delikatne i jedwabiste w dotyku włókna TENCEL®, które sprzyjają regeneracji skóry i całego organizmu. Nie podrażniają, regulują temperaturę, są idealne dla wrażliwej skóry oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Tkanina pikowana poliestrem, posiada suwak rozdzielczy.


Wysokość materaca: około 25 cm
Sposób pakowania: materac pakowany na płasko, wysyłany w całości bez zginania

Gwarancja: 15 lat na wkład, 2 lata na pokrowiec