»

Materac TEMPUR Original Deluxe 22 160x200

Tempur - Materac TEMPUR Original Deluxe 22

Materac TEMPUR Original Deluxe 22
producent: Tempur®
Materac TEMPUR Original Deluxe 22
Materac TEMPUR Original Deluxe 22
Materac TEMPUR Original Deluxe 22 kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarTypCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x200jednostronny6 178 złdo 40 dnigratis!
90x200jednostronny6 512 złdo 40 dnigratis!
120x200jednostronny9 436 złdo 40 dnigratis!
140x200jednostronny9 938 złdo 40 dnigratis!
160x200jednostronny11 108 złdo 40 dnigratis!
180x200jednostronny12 112 złdo 40 dnigratis!
200x200jednostronny13 513 złdo 40 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:

Witaj w świecie TEMPUR
Komfortowa redukcja nacisku i ortopedyczne podparcie
Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia. TEMPUR opracował całą gamę produktów, by dopasować się do różnorodnych preferencji i potrzeb.

Poczuj różnicę jaką daje TEMPUR
Innowacje dla lepszego snu
W latach 70. NASA opracowała materiał absorbujący nacisk, by wspomóc astronautów podczas startów w kosmos. Naukowcy pracujący w miejscach, które wkrótce miały stać się placówkami wytwarzającymi TEMPUR, udoskonalili ten materiał tak, by mógł służyć zapewnieniu lepszego snu. Dzisiaj TEMPUR jest jedyną marką produkującą materace i poduszki, mogącą się poszczycić licencją Amerykańskiej Fundacji Kosmicznej na używanie znaku „Certyfikowana Technologia”. TEMPUR buduje swoją historię na innowacji, którą ciągle rozwija
i udoskonala w celu wprowadzania nowych produktów i materiałów, zapewniających najwyższą jakość snu.

Wyjątkowy komfort i podparcie
Kiedy już spróbujesz snu na materacu i poduszce TEMPUR zrozumiesz, że nic nie może się z nim równać. TEMPUR to termoelastyczny materiał, który dopasowuje się do kształtu Twojego ciała. Redukuje on dyskomfort powodowany naciskiem tak, byś mógł poczuć natychmiastowy relaks i odpowiednie podparcie w najwygodniejszej pozycji snu. Harmonijne połączenie wyjątkowego komfortu oraz odpowiedniego podparcia sprawiło, że TEMPUR jest numerem 1 jeśli chodzi o satysfakcję klienta oraz jakość snu w 12 badanych krajach.


 
Kolekcja materaców TEMPUR® Original
Komfort i podparcie TEMPUR oraz wyjątkowa redukcja nacisku

Kolekcja TEMPUR® Original zapewnia efekt TEMPUR w czystej postaci: prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Jest idealna dla tych, którzy preferują twardsze materace.

Wybierz spośród dostępnych modeli:
• TEMPUR® Original: klasyczne materace TEMPUR.
• TEMPUR® Deluxe: najwyższy poziom luksusu.
• TEMPUR® Original Breeze: komfort i świeżość dla najlepszego snu

Dla najlepszego snu
Poczuj komfort, poczuj podparcie, poczuj TEMPUR®
Materac TEMPUR Original Deluxe 22
Luksus, design, elegancja

Materac TEMPUR Deluxe łączy w sobie unikatowe właściwości redukującego nacisk materiału TEMPUR z luksusem materiału "miękki dotyk" w pokrowcu. Nie tylko wykwintnie wygląda, lecz także zapewnia lepszy komfort.
 
Materac TEMPUR Deluxe 22 pokryty jest eleganckim, pikowanym pokrowcem z wszytą 1,5 warstwą materiału TEMPUR® "Miękki dotyk". Ta nowoczesna tkanina pochłania wilgoć i rozprowadza ją na większą powierzchnię tak, że pokrycie wysycha szybciej i daje jeszcze większe uczucie komfortu.
 Wnętrze materaca zbudowane jest z trzech warstw: wierzchnia to bardzo komfortowa 3 cm warstwa "Miękki dotyk", środkowa 6,5 cm warstwa wspierająca TEMPUR - miękka tam gdzie chcesz, twarda tam gdzie jest to potrzebne™. Wspiera Twoje ciało w naturalnej pozycji, korzystnej dla szyi, pleców i stawów. Dodatkowo redukcja nacisku zapewniania przez materiał TEMPUR ogranicza potrzebę przewracania się z boku na bok, ponieważ ułatwia krążenie krwi. Dolna, podstawowa warstwa o wysokości 11 cm. Materac TEMPUR Deluxe 22 może być stosowany na stelażu regulowanym. Posiada zdejmowany zabezpieczony przeciw mikroorganizmom, hipoalergiczny pikowany pokrowiec. Pokrowiec może być zdjęty w celu wietrzenia, bez możliwości prania.

Gwarancja: Aby dowiedzieć się więcej o 15 letniej ograniczomej gwarancji TEMPUR lub aby aktywować gwarancję dla swojego produktu TEMPUR prosimy kliknąć tutaj.

Wymiary niestandardowe na życzenie klienta.