»

Materac Original Mild

Hilding Anders Polska - Materac Original Mild

Materac Original Mild
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Original Mild
Materac Original Mild kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Konstrukcja i wypełnienie: Original Mild to materac dwustronny ze sprężyną kieszeniową o 7 strefach twardości, z płytami sprężystego i trwałego lateksu. Wysoka elastyczność punktowa i zróżnicowane strefy twardości, gwarantują właściwe podparcie kręgosłupa, zapewniając odprężenie i głęboki sen. Lateks nie wchłaniając kurzu i alergenów gwarantuje zdrowy klimat snu.

Opis wkładu: sprężyna kieszeniowa 7-strefowa, obustronnie obłożona lateksem profilowanym systemem Eggshape o wysokości 3 cm.


 

► Twardość: średnia (H2),twarda (H3). Bułeczka i piłeczka to symboliczne określenie twardości, które jedynie może sugerować odczucia w tym zakresie, ale na pewno nie są jednoznacznym i arbitralnym określeniem twardości danego materaca. Komfort materaca zależy tylko i wyłącznie od osoby, która na nim leży.

Pokrowiec: Medicott Silver.Medicott Silver - pokrowiec antyalergiczny ze specjalnie impregnowanej tkaniny Medicott, hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez bardzo długi okres, bez zmniejszenia skuteczności. Możliwość prania w temp. do 60°C. Dodatkowa aplikacja Silver w pokrowcu działa antybakteryjnie oraz antystatycznie. Tkanina pikowana poliestrem, posiada suwak rozdzielczy.


Wysokość materaca: około 22 cm
Sposób pakowania: materac oryginalnie zapakowany próżniowo i rolowany przez producenta
Gwarancja: 10 lat na wkład, 2 lata na pokrowiec