»

Materac ESTRELLA BIO + stelaż GRATIS

M&K Foam Koło - Materac ESTRELLA BIO + stelaż GRATIS

Materac ESTRELLA BIO + stelaż GRATIS
producent: M&K Foam Koło
Materac ESTRELLA BIO + stelaż GRATIS
Materac ESTRELLA BIO + stelaż GRATIS
Materac ESTRELLA BIO + stelaż GRATIS kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Materac sprzedawany jest w zestawie ze stelażem Twinpack Limited.

Wkład materaca
stanowią jednopolowe sprężyny woreczkowe wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach, zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery "S" i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania. W materacu o wymiarach 140x200 znajduje się 638 sprężyn. Sprężyny posiadają certyfikat ISO 9001.

Wkład sprężynowy obłożony jest z obu stron przekładką tapicerską. Obustronne obłożenie modelowaną masującą pianką Bio Standard o wysokości 3 cm, która poprawia komfort spania i zwiększa elastyczność.

Pokrowiec IMPULS
niepikowany wykonany jest z materiału obiciowego  o składzie 33 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 66 % poliester, 1% elastan. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 40°C , co stanowi gwarancję zachowania higieny spania. Właściwości: bardzo dobrze odprowadza wilgoć, posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, jest gładki i miły w dotyku.


Wysokość materaca około 18 cm.

Na materac udzielana jest 24 miesięczna gwarancja producenta.

Stelaż Twinpack Limited - całościowo wykonany z drewna brzozowego, zbudowany z 28 listew klejonych warstwowo. Listwy osadzone są w uchwytach na ramie stelaża. Rama stelaża posiada układ poziomy. Stelaż Twinpack posiada środkowe wsparcie od szerokości 120 cm, a listwy gięte dzielone są na dwie części. Stelaż od wymiaru 120 cm należy stosować w łóżkach z listwą środkową wzdłużną.
Polecany do każdego rodzaju materaca.

Wysokość stelaża 3 cm.

Wszystkie stelaże są na długości o 4 cm krótsze , natomiast na szerokości są o 1 cm węższe. Stelaż w kartonie do samodzielnego montażu.