»

Materac ESTRELLA VISCO + stelaż GRATIS

M&K Foam Koło - Materac ESTRELLA VISCO + stelaż GRATIS

Materac ESTRELLA VISCO + stelaż GRATIS
producent: M&K Foam Koło
Materac ESTRELLA VISCO + stelaż GRATIS
Materac ESTRELLA VISCO + stelaż GRATIS
Materac ESTRELLA VISCO + stelaż GRATIS kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Materac sprzedawany jest w zestawie ze stelażem Twinpack Limited.

Wkład materaca stanowią jednopolowe sprężyny kieszeniowe wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach, zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery "S" i zapewnia bardzo wysoki komfort spania. W materacu o wymiarach 140x200 znajduje się 638 sprężyn. Sprężyny posiadają certyfikat ISO 9001.

Wkład sprężynowy obłożony jest  po stronie letniej przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T35-30 mm, po stronie zimowej siatką tapicerską i termoelastyczną pianką VISCO o wysokości 40 mm i gramaturze 45/50 kg/m3.

 


Pokrowiec letnio-zimowy wykonany jest z materiału obiciowego (38% poliester, 25% bawełna, 37% polipropylen), po stronie letniej pikowany antyalergiczną owatą 80 g/m2, co zapewnia zdrowy klimat spania, strona zimowa pikowana naturalną owczą wełną 520 g/m2, zapewniającą przyjemne ciepło. Pokrowiec nie posiada suwaka rozdzielczego, nie można go prać.
 


Wysokość materaca około 20 cm.

Na materac udzielana jest 24 miesięczna gwarancja producenta.

Stelaż Twinpack Limited - całościowo wykonany z drewna brzozowego, zbudowany z 28 listew klejonych warstwowo. Listwy osadzone są w uchwytach na ramie stelaża. Rama stelaża posiada układ poziomy. Stelaż Twinpack posiada środkowe wsparcie od szerokości 120 cm, a listwy gięte dzielone są na dwie części. Stelaż od wymiaru 120 cm należy stosować w łóżkach z listwą środkową wzdłużną.
Polecany do każdego rodzaju materaca.

Wysokość stelaża 3 cm.

Wszystkie stelaże są na długości o 4 cm krótsze , natomiast na szerokości są o 1 cm węższe. Stelaż w kartonie do samodzielnego montażu.