»

Materac Genesi HD Evolution 160x210

PerDormire - Materac Genesi HD Evolution

Materac Genesi HD Evolution
producent: PerDormire®
Materac Genesi HD Evolution
Materac Genesi HD Evolution
Materac Genesi HD Evolution kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x2004 190 złdo 3 dnigratis!
90x2004 190 złdo 3 dnigratis!
140x2007 547 złdo 30 dnigratis!
160x2007 790 złdo 3 dnigratis!
180x2009 703 złdo 3 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Materac Genesi HD Evolution jest pokryty materiałem Genesi®, którego skład tworzą soja, srebro i karbon, co gwarantuje ochronę przeciwbakteryjną, ochronę przed elektrycznością statyczną i daje nadzwyczajne poczucie komfortu. Strona A wypełnienia z Visco Mind® doskonale dopasowuje się do każdej części ciała natomiast strona B z włókna High-Tec zapewnia większą elastyczność i odprowadzenie wilgoci.

Wnętrze materaca składa się z dwóch warstw, górnej z Visco Mind® HD (o wysokiej gęstości) i dolnej z Bio Foam Soya HR, które stanowią doskonałe połączenie zaawansowanej technologii i elementów naturalnych.

 

7 stref
ortopedycznych

Zamek po
4 stronach

Pianka
wiskoelastyczna

Zdejmowany
pokrowiec

Pokrowiec ograniczający
rozwój plesni i bakterii

Srebro
w pokrowcu

Wysoka
nośność

Wyrób
medyczny

Temperatura
prania 30°

Nadaje się do
stelaży regulowanych

Pokrowiec Genesi® - z soją, srebrem i karbonem. Zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.
Wypełnienie pokrowca: strona a: Visco Mind® 2 cm + 100% włókno antyalergiczne strona b: 100% włókna High-Tec, większa sprężystość, oddychalność01 - górna warstwa wnętrza z Visco Mind® HD (o wysokiej gęstości), ergonomiczna, dopasowująca się do kształtu ciała, 7 różnych stref anatomicznych -gęstość 95 kg/m³.
02 - dolna warstwa wnętrza z BIO FOAM SOYA HR z ekstraktami z naturalnego, nieprzetwarzanego oleju sojowego, 7 różnych stref anatomicznych. Wkładki z Bio Foam podpierające głowę i uda z olejkami eterycznymi wspomagającymi sen.
MATERIAŁ GENESI®
To materiał o szczególnym składzie, będący połączeniem karbonu, srebra i soi, oferujący niezwykły komfort: karbon pozwala ciału na rozładowanie ładunków elektrycznych zebranych w trakcie dnia; srebro posiada właściwości antyseptyczne tworząc naturalną ochronę przed drobnoustrojami i bakteriami; soja elegancka i lśniąca jak jedwab sprawia, iż materac jest przyjemny w dotyku i daje niezwykłe wrażenie, iż chroni jak „druga skóra”.

VISCO MIND® HD
Visco Mind® HD, który tworzy wierzchnią warstwę wnętrza materaca to materiał z pamięcią kształtu o wysokiej gęstości (ok. 95 kg/m³). Molekuły przylegając ściśle do siebie, stapiają się ze sobą, a to zapewnia korzystniejsze ułożenia ciała na materacu, zmniejszenie ucisków i zapobieganie zmianom spowodowanym nieodpowiednim ułożeniem ciała w trakcie odpoczynku (takim jak bóle w okolicy krzyżowo-lędźwiowej lub szyjnej).

BIO FOAM SOYA HR
Bio Foam Soya HR, (High Resilience – Wysokoelastyczna), pianka z której składa się warstwa dolna, to połączenie ekstraktów z naturalnych, nieprzetwarzanych olei sojowych z wodą, stanowiąca doskonałą symbiozę nowoczesności i naturalności. Olej sojowy posiada właściwości zdrowotne i dobroczynne, dzięki czemu materiał ten daje poczucie świeżości, nawilżenia i dobrego samopoczucia w trakcie snu. Dobroczynne działanie soi zawartej w tym produkcie gwarantuje dobre samopoczucie dla ciała i dla ducha. Bio Foam Soya HR jest materiałem o niewielkim wpływie na środowisko: produkowany bez dodatków niekontrolowanych czynników rozprężających, część produktów syntetycznych zastąpiono w nim komponentami naturalnymi.

MATERIAŁ AIR SPACE
Dzięki systemowi opracowanemu by zagwarantować ciągłą cyrkulację powietrza, boczny pas z materiału Air Space zapewnia maksymalną wentylację materaca, odprowadzenie wilgoci i pozwala na cieszenie się zdrowym i regenerującym snem.