»

Materac Original Massage

Hilding Anders Polska - Materac Original Massage

Materac Original Massage
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Original Massage
Materac Original Massage kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Konstrukcja i wypełnienie: Original Massage to materac dwustronny ze sprężyną kieszeniową o 7 strefach twardości, z pianką Flexifoam o wysokości 5 cm, profilowaną we wzór Multizone. Wysoka elastyczność punktowa i zróżnicowane strefy twardości, gwarantują właściwe podparcie kręgosłupa, zapewniając odprężenie i głęboki sen.

Opis wkładu: sprężyna kieszeniowa 7-strefowa, obustronnie obłożona pianką Flexifoam, profilowaną strefowo systemem MultiZone o wysokości 5 cm.


 

► Twardość: średni, twardy. Bułeczka i piłeczka to symboliczne określenie twardości, które jedynie może sugerować odczucia w tym zakresie, ale na pewno nie są jednoznacznym i arbitralnym określeniem twardości danego materaca. Komfort materaca zależy tylko i wyłącznie od osoby, która na nim leży. Materac dostępny w dwóch twardościach: bardziej miękki i bardziej twardy.

Pokrowiec: Sensity.


Sensity - pokrowiec w pełni ekologiczny, wykonany wg najnowocześniejszej, opatentowanej technologii . Zawiera naturalne bakterie probiotyczne, czyli mikroorganizmy przyjazne człowiekowi, wprowadzane do tkaniny pokrowca poprzez technologię mikrokapsułek. Probiotyki neutralizują zapachy, alergeny, szkodliwe bakterie i roztocza w materacu oraz łóżku. Działają podczas kontaktu ze skórą. Pokrowiec Sensity to zdrowa alternatywa dla antybiotyków i środków biobójczych. Możliwość prania w temperaturze do 60°C. Tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku. Tkanina pikowana poliestrem, posiada suwak rozdzielczy.

 


Wysokość materaca: około 24 cm
Sposób pakowania: materac oryginalnie zapakowany próżniowo i rolowany przez producenta
Gwarancja: 10 lat na wkład, 2 lata na pokrowiec