»

Materac Select Visco 180x200

Hilding Anders Polska - Materac Select Visco

Materac Select Visco
producent: Hilding Anders Polska®
Promocja!
 
Materac Select Visco
Materac Select Visco kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarPokrowiecCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
180x200Silverline Black2 799 zł
-30%
1 959 zł
"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:

Konstrukcja i wypełnienie: Select Visco to materac jednostronny o 5 strefach twardości uzyskanych dzięki nowatorskiej strukturze wkładu (forma połączonych puzli). Połączenie dwóch rodzajów pianek daje znakomity efekt 5 stref twardości, a wierzchnia warstwa pianki Visco dodatkowo podnosi komfort materaca. Zalecany do użytkowania ze stelażem regulowanym.

Opis wkładu: w dolnej części połączone dwie pianki w kształcie „puzzli” o wys. 14 cm o różnych twardościach które tworzą 5 stref. Na górze profilowany blat pianki Visco w kształt multizone o wys. 5 cm.

► Twardość: miękka. Kwiat bawełny to symboliczne określenie twardości, które jedynie może sugerować odczucia w tym zakresie, ale na pewno nie są jednoznacznym i arbitralnym określeniem twardości danego materaca. Komfort materaca zależy tylko i wyłącznie od osoby, która na nim leży.

Pokrowiec: SilverLine Black.

Silverline Black - pokrowiec zawierający dzianinę Lyocell oraz włókna wykonane z wysokiej jakości srebra. Dzięki dzianinie Lyocell wzrasta odporność na ścieranie, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, gwarantując tym samym trwałość pokrowca. Dodatkowa aplikacja Silver w pokrowcu działa antybakteryjnie i antystatycznie. Pokrowiec, ze względu na pikowanie pianką Visco, można prać w temp. do 30°C.


 

Wysokość materaca: około 22 cm
Sposób pakowania: materac pakowany na płasko, wysyłany w całości bez zginania

Gwarancja: 15 lat na wkład, 2 lata na pokrowiec