»

Materac Air Massage Memory 90x200 Wyprzedaż 90x200

PerDormire - Materac Air Massage Memory 90x200 Wyprzedaż

Materac Air Massage Memory 90x200 Wyprzedaż
producent: PerDormire®
Materac Air Massage Memory 90x200 Wyprzedaż
Materac Air Massage Memory 90x200 Wyprzedaż kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
90x2001 940 zł
-50%
970 zł
"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Wyprzedaż! Materac po ekspozycji, posiada przybrudzony pokrowiec, wymaga przeprania.
Materace z kolekcji Lifestyle są przeznaczone dla wymagających klientów, dbających o jakość snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, na czele z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką, zapewnia szeroki wybór osobom oczekującym komfortowego wypoczynku. Kolekcja Lifestyle to luksusowe materace i elegancki włoski design.
Materac Air Massage Memory wykonany został z trzech warstw piankowych. Pierwsza z nich pianka Air Memory o gęstości 45kg/m3. Doskonale dostosowuje się do kształtów ciała, dzięki czemu pozwala na zdrowe krążenie krwi podczas snu. Warstwa ta posiada 5 stref twardości oraz posiada drobne wypustki, dające efekt mikromasażu, który jest niedostrzegalny podczas snu, dzięki czemu nie przeszkadza w zaśnięciu.

Warstwa środkowa i dolna wykonane są z pianki Waterfoam – pianki wysokoelastycznej, wyprodukowanej na bazie wody. Warstwy te mają specjalnie profilowane łączenie, które pozwala na swobodny przepływ powietrza w materacu, a także wzmacnia łączenie pianek stanowiących doskonałe podparcie dla całości materaca.

Ważnym elementem materaca Air Massage Memory jest również pokrowiec Silver & Life , który dzięki zawartości srebra w swoim składzie posiada właściwości antybakteryjne i antystatyczne. Redukuje negatywne działanie żył wodnych i rozprasza uciążliwe ładunki elektrostatyczne.

Pokrowiec przepikowany jest z jednej strony pianką Visco Mind, natomiast z drugiej strony pianką Waterfoam. Dodatkowo zabezpieczony jest obustronnie izolacyjnym włóknem antyalergicznym zapobiegającym rozwój pleśni i bakterii.

Materac nadaje się zarówno do użytku na stelażach prostych, jak i regulowanych. Zalecany jest dla alergików, astmatyków a także osób, które zmagają się z negatywnym działaniem żył wodnych.

Materac posiada gwarancję 2-letnią producenta.