»

Materac TEMPUR Original Breeze 27 90x200 90x200

Tempur - Materac TEMPUR Original Breeze 27 90x200

Materac TEMPUR Original Breeze 27 90x200
producent: Tempur®
Materac TEMPUR Original Breeze 27 90x200
Materac TEMPUR Original Breeze 27 90x200 kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Dostępna tylko 1 sztuka.
 
Witaj w świecie TEMPUR
Komfortowa redukcja nacisku i ortopedyczne podparcie
Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia. TEMPUR opracował całą gamę produktów, by dopasować się do różnorodnych preferencji i potrzeb.

Poczuj różnicę jaką daje TEMPUR
Innowacje dla lepszego snu
W latach 70. NASA opracowała materiał absorbujący nacisk, by wspomóc astronautów podczas startów w kosmos. Naukowcy pracujący w miejscach, które wkrótce miały stać się placówkami wytwarzającymi TEMPUR, udoskonalili ten materiał tak, by mógł służyć zapewnieniu lepszego snu. Dzisiaj TEMPUR jest jedyną marką produkującą materace i poduszki, mogącą się poszczycić licencją Amerykańskiej Fundacji Kosmicznej na używanie znaku „Certyfikowana Technologia”. TEMPUR buduje swoją historię na innowacji, którą ciągle rozwija
i udoskonala w celu wprowadzania nowych produktów i materiałów, zapewniających najwyższą jakość snu.

Wyjątkowy komfort i podparcie
Kiedy już spróbujesz snu na materacu i poduszce TEMPUR zrozumiesz, że nic nie może się z nim równać. TEMPUR to termoelastyczny materiał, który dopasowuje się do kształtu Twojego ciała. Redukuje on dyskomfort powodowany naciskiem tak, byś mógł poczuć natychmiastowy relaks i odpowiednie podparcie w najwygodniejszej pozycji snu. Harmonijne połączenie wyjątkowego komfortu oraz odpowiedniego podparcia sprawiło, że TEMPUR jest numerem 1 jeśli chodzi o satysfakcję klienta oraz jakość snu w 12 badanych krajach.


 
Kolekcja materaców TEMPUR® Original
Komfort i podparcie TEMPUR oraz wyjątkowa redukcja nacisku

Kolekcja TEMPUR® Original zapewnia efekt TEMPUR w czystej postaci: prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Jest idealna dla tych, którzy preferują twardsze materace.

Wybierz spośród dostępnych modeli:
• TEMPUR® Original: klasyczne materace TEMPUR.
• TEMPUR® Deluxe: najwyższy poziom luksusu.
• TEMPUR® Original Breeze: komfort i świeżość dla najlepszego snu

Dla najlepszego snu
Poczuj komfort, poczuj podparcie, poczuj TEMPUR®
Materac TEMPUR Original Breeze 27
Komfort i świeżość dla najlepszego snu

Materac TEMPUR Breeze optymalizują mikroklimat wokół Twojego ciała, aby zapewnić Ci przyjemne uczucie chłodu podczas snu.

Wspomaganie dążeń do osiągnięcia najlepszego snu doprowadziło do powstania innowacyjnej technologii TEMPUR®. Materace TEMPUR® Breeze wykorzystują wyjątkowy materiał Tempur Climate i unikalne pokrowce stworzone po to, aby usuwać nadmiar wilgoci. Dodatkowo, poprzez wspomaganie przepływu powietrza, materace Breeze optymalizują mikroklimat Twojej sypialni po to, abyś czuł się świeżo podczas snu.  Materace Breeze wykorzystują materiał TEMPUR Climate (TCM) oraz specjalnie zaprojektowany pokrowiec 3D, aby pomóc utrzymać sprzyjający mikroklimat w czasie kiedy śpisz. Jakakolwiek wilgoć bez przeszkód odprowadzona zostanie przez pokrowiec 3D. Warstwa materiału TCM i jego struktura otwartych komórek sprzyja jeszcze efektywniejszemu pozbyciu się nadmiaru wilgoci. Dzięki temu zyskujesz odczucie większego komfortu i świeżości podczas snu.
 
Materac TEMPUR Original Breeze 27 pokryty jest eleganckim, pikowanym pokrowcem. Ta nowoczesna tkanina pochłania wilgoć i rozprowadza ją na większą powierzchnię tak, że pokrycie wysycha szybciej i daje jeszcze większe uczucie komfortu.
 Wnętrze materaca zbudowane jest z trzech warstw: wierzchnia to bardzo komfortowa 7 cm warstwa materiału TEMPUR Climate, środkowa 7 cm warstwa wspierająca TEMPUR - miękka tam gdzie chcesz, twarda tam gdzie jest to potrzebne™. Wspiera Twoje ciało w naturalnej pozycji, korzystnej dla szyi, pleców i stawów. Dodatkowo redukcja nacisku zapewniania przez materiał TEMPUR ogranicza potrzebę przewracania się z boku na bok, ponieważ ułatwia krążenie krwi. Dolna, podstawowa warstwa o wysokości 2 x 6,5 cm.
Pokrowiec materaca to tkanina, która zabezpieczona jest przed rozwojem mikroorganizmów, aby zachować jak najdłuższą świeżość. Skład: 98% poliester, 2% elastan, . Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60°C.
Materac TEMPUR Original Breeze 27 może być stosowany na stelażu regulowanym.

Gwarancja: Aby dowiedzieć się więcej o 15 letniej ograniczomej gwarancji TEMPUR lub aby aktywować gwarancję dla swojego produktu TEMPUR prosimy kliknąć tutaj.

Wymiary niestandardowe na życzenie klienta.