»

Materac Gran Sonno Fresh Wash

PerDormire - Materac Gran Sonno Fresh Wash

Materac Gran Sonno Fresh Wash
producent: PerDormire®
Promocja!
 
Materac Gran Sonno Fresh Wash
Materac Gran Sonno Fresh Wash
Materac Gran Sonno Fresh Wash kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x2003 140 zł
-25%
2 355 zł
do 30 dnigratis!
90x2003 140 zł
-25%
2 355 zł
do 7 dnigratis!
140x2005 660 zł
-25%
4 245 zł
do 7 dnigratis!
160x2005 890 zł
-25%
4 417 zł
do 7 dnigratis!
180x2007 270 zł
-25%
5 452 zł
do 7 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
materac gran sonno fresh wash
Tkanina Biocell Fusion z której wykonany jest pokrowiec materaca zawiera wiskozę, srebro i węgiel, dzięki czemu jest w stanie regulować temperaturę ciała. Węgiel dzięki dużej przewodności, która jest dla niego charakterystyczna natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Pas boczny z tkaniny Air Space zapewnia stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, zapewniając mu dostęp powietrza i usuwając nadmiar wilgoci. Wypełnienie z wyjątkowo miękkiej pianki sprawia, że materac tworzy niezwykły efekt otulenia. W wypełnieniu pokrowca znajduje się również Visco Mind® Clima Fresh® innowacyjny materiał, który dzięki specjalnej obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny. Dzięki naturalnym właściwościom srebra również zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy kurzu i pleśni, redukując ich powstawanie o ponad 95%.

Wnętrze materaca składa się z dwóc
h warstw: dolna wykonana jest z pianki Waterfoam, materiału o silnych właściwościach ergonomicznych dających właściwe podparcie, podczas, gdy górna wykonana jest z pianki Visco Mind®, która dostosowuje się do kształtu ciała i pozwala anatomicznie podpierać kręgosłup oraz uniknąć uczucia dyskomfortu wywołanego niewłaściwą pozycją podczas spania.

parametry materaca gran sonno fresh wash

Pokrowiec: Bio Cell Fusion, antybakteryjny i antystatyczny, zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania, boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.
Wypełnienie pokrowca: wyjątkowo miękka pianka o wysokości: 2,5 cm + pianka Visco Mind ® Clima Fresh ® o wysokość: 2 cm i gęstości: 45 Kg/m³.

kolekcja clima fresh