»

Poduszka TEMPUR Comfort Original

Tempur - Poduszka TEMPUR Comfort Original

Poduszka TEMPUR Comfort Original
producent: Tempur®
Poduszka TEMPUR Comfort Original
Poduszka TEMPUR Comfort Original kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Jak wybrać odpowiednią poduszkę TEMPUR®?

Tempur oferuje dwie kolekcje poduszek dla najlepszego snu:
 
 

Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR® cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR®. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia.

TEMPUR® oferuje szeroki wybór poduszek dopasowanych do twoich potrzeb, poduszek na twoją miarę. Wszystkie poduszki TEMPUR® są hipoalergiczne i zabezpieczone przed mikroorganizmami, tak by zapobiegać ich rozwojowi. Pokrowce mogą być zdjęte w celu ich wyprania. Uzyskały one certyfikat Oeko-Tex® 100, co oznacza, iż nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

TEMPUR
® COMFORT ORIGINAL

Poduszka TEMPUR® Comfort Original sprawdzi się w dowolnej pozycji snu. Zaliczana jest do kolekcji Klasyczny Komfort Jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi, których preferują twardsze odczucie podczas snu. Jej wypełnienie pozwala korzystać z właściwości klasycznego materiału TEMPUR®: idealnego dopasowania do szyi i głowy oraz relaksującego podparcia każdej nocy.
Korzystanie z odpowiedniej poduszki jest sprawą kluczową dla naszego snu. Dobór kształtu, rozmiaru i twardości jest kwestią indywidualną.