»

Poduszka TEMPUR Comfort Sensation

Tempur - Poduszka TEMPUR Comfort Sensation

Poduszka TEMPUR Comfort Sensation
producent: Tempur®
Poduszka TEMPUR Comfort Sensation
Poduszka TEMPUR Comfort Sensation kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Jak wybrać odpowiednią poduszkę TEMPUR®?

Tempur oferuje dwie kolekcje poduszek dla najlepszego snu:
 
 

Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR® cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR®. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia.

TEMPUR® oferuje szeroki wybór poduszek dopasowanych do twoich potrzeb, poduszek na twoją miarę. Wszystkie poduszki TEMPUR® są hipoalergiczne i zabezpieczone przed mikroorganizmami, tak by zapobiegać ich rozwojowi. Pokrowce mogą być zdjęte w celu ich wyprania. Uzyskały one certyfikat Oeko-Tex® 100, co oznacza, iż nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

TEMPUR
® COMFORT SENSATION

Poduszka TEMPUR® Comfort Sensation sprawdzi się w dowolnej pozycji snu. Zaliczana jest do kolekcji Klasyczny Komfort. Jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi, których preferują twardsze odczucie podczas snu. Miniaturowe poduszeczki jakimi z materiału TEMPUR® zapewniają relaksujące podparcie głowy i szyi, a w efekcie lepszej jakości, głęboki sen.
Korzystanie z odpowiedniej poduszki jest sprawą kluczową dla naszego snu. Dobór kształtu, rozmiaru i twardości jest kwestią indywidualną.