»

Stelaż TEMPUR Flex 2000 (2 motor) 120x200

Tempur - Stelaż TEMPUR Flex 2000 (2 motor)

Stelaż TEMPUR Flex 2000 (2 motor)
producent: Tempur®
Stelaż TEMPUR Flex 2000 (2 motor)
Stelaż TEMPUR Flex 2000 (2 motor) kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x2005 184 złdo 30 dnigratis!
90x2005 328 złdo 30 dnigratis!
100x2005 472 złdo 30 dnigratis!
120x2006 926 złdo 30 dnigratis!
140x2007 913 złdo 30 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Stelaże TEMPUR® Flex

Połączenie materaca i systemu stelaża TEMPUR zapewnia równomierne rozprowadzenie ciężaru wzdłuż całej powierzchni łóżka, oznacza to, że zarówno kręgosłup, mięśnie jak i wiązadła są niezaangażowane, poprawione jest krążenie krwi, a to pozwala na odświeżający i relaksujący sen.

Jest to możliwe, ponieważ rama składa się z ogromnej ilości elementów sprężynowych, które są ze sobą połączone. Elementy sprężynowe wraz ze swoją podstawą zostały opracowane w celu absorbowania stałego nacisku w taki sam sposób jak stawy panewkowe - zarówno wzdłuż, jak i w poprzek.

Regularne odstępy między elementami i nowy system cyrkulacji powietrza sprawiają, że stelaż TEMPUR-Flex zapewnia najlepszą możliwą wentylację materaca.

Aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie elementów sprężynowych, mogą być użyte dodatkowe wkładki utwardzające, wzmacniające podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.
Stelaż TEMPUR-Flex można umieścić w łóżku lub dokręcić do niego nogi (wyposażenie opcjonalne) i stworzyć w ten sposób wolnostojące łóżko.

Wszystkie stelaże Tempur zawierają 4 strefy służące jeszcze lepszemu dopasowaniu sią materaca i stelaża do kształtu ciała. Rozkład tych stref przedstawiony jest na przykładzie poniższego stelaża FLEX 2000.Stelaż TEMPUR® Flex 2000 - 2 motor
Z dwoma silnikami i pilotem sterującym

Został stworzony specjalnie dla materacy TEMPUR, absorbując nacisk niezależnie od pozycji. Dzięki czemu zapewnia zdrowy i relaksujący sen. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby unieść nogi lub plecy i głowę bez jakiegokolwiek wysiłku przybierając wygodną pozycję. Materac TEMPUR współgra z naszym ciałem i stelażem jak żaden inny materac. Każdy, kto użytkuje materac i stelaż TEMPUR, będzie zachwycony tym harmonijnym połączeniem.

 
  • wysokość stelaża 10,5 cm
  • napędzany dwoma silnikami zapewniającymi możliwość płynnej regulacji
  • strefę pleców i nóg można regulować osobno aby ustawić dogodną pozycję
  • posiada funkcję awaryjnego opuszczania
  • dzięki specjalnej wtyczce napięcie sieciowe jest odseparowane - gdy nie korzystamy z silnika nie płynie prąd i nie wytwarza się pole magnetyczne
  • zapewnia sprężyste i elestyczne podparcie materaca na całej powierzchni
  • gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza

Faktyczny wymiar stelaża jest o 0,9 cm węższy i o 1,8 cm krótszy.  Cena nie obejmuje nóżek, są one dostępne opcjonalnie.
Dostępne są również rozmiary nietypowe, zapraszamy do kontaktu z nami.