»

Stelaż TEMPUR Flex 8000 (wallhugger)

Tempur - Stelaż TEMPUR Flex 8000 (wallhugger)

Stelaż TEMPUR Flex 8000 (wallhugger)
producent: Tempur®
Stelaż TEMPUR Flex 8000 (wallhugger)
Stelaż TEMPUR Flex 8000 (wallhugger) kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Stelaże TEMPUR® Flex

Połączenie materaca i systemu stelaża TEMPUR zapewnia równomierne rozprowadzenie ciężaru wzdłuż całej powierzchni łóżka, oznacza to, że zarówno kręgosłup, mięśnie jak i wiązadła są niezaangażowane, poprawione jest krążenie krwi, a to pozwala na odświeżający i relaksujący sen.

Jest to możliwe, ponieważ rama składa się z ogromnej ilości elementów sprężynowych, które są ze sobą połączone. Elementy sprężynowe wraz ze swoją podstawą zostały opracowane w celu absorbowania stałego nacisku w taki sam sposób jak stawy panewkowe - zarówno wzdłuż, jak i w poprzek.

Regularne odstępy między elementami i nowy system cyrkulacji powietrza sprawiają, że stelaż TEMPUR-Flex zapewnia najlepszą możliwą wentylację materaca.

Aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie elementów sprężynowych, mogą być użyte dodatkowe wkładki utwardzające, wzmacniające podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.
Stelaż TEMPUR-Flex można umieścić w łóżku lub dokręcić do niego nogi (wyposażenie opcjonalne) i stworzyć w ten sposób wolnostojące łóżko.

Wszystkie stelaże Tempur zawierają 4 strefy służące jeszcze lepszemu dopasowaniu sią materaca i stelaża do kształtu ciała. Rozkład tych stref przedstawiony jest na przykładzie poniższego stelaża FLEX 2000.Stelaż TEMPUR® Flex 8000 (Wallhugger)
Z czterema silnikami i bezprzewodowym pilotem sterującym i funkcją przesuwania w poziomie

Najnowszy, najbardziej innowacyjny produkt z serii regulowanych podstaw łóżek TEMPUR. Dzięki zastosowaniu inteligentnych systemów elektrycznych zapewnia optymalną wygodę użytkowania. Unikalna funkcja Wall Hugger pozwala na jeszcze bardziej komfortowy wypoczynek w zależności od naszych potrzeb.


TEMPUR - Flex 8000 (Wallhugger) to kolejny krok w rewolucji regulowanych stelaży.
Stelaż TEMPUR - Flex 8000 (Wallhugger) oferuje optymalny komfort, poprzez inteligentny system 4 silników. Podczas kiedy inne regulowane stelaże przesuwają się do przodu ten wyjątkowy stelaż posiada funkcję przesuwania się również w poziomie. Daje to dodatkowe udogodnienie korzystania ze stolika nocnego czy lampki nocnej.

Stelaż TEMPUR - Flex 8000 (Wallhugger) wyposażony jest w wiele różnych parametrów technicznych:
  • wysokość stelaża 12,5 cm
  • napędzany czterema silnikami zapewniającymi możliwość płynnej regulacji (również w poziomie)
  • funkcje pamięci
  • wyposażony w bezprzewodowego pilota sterującego
  • strefę szyi, pleców, ud i łydek można regulować osobno aby ustawić idealną pozycję dla wypoczynku
  • posiada funkcję awaryjnego opuszczania
  • dzięki specjalnej wtyczce napięcie sieciowe jest odseparowane - gdy nie korzystamy z silnika nie płynie prąd i nie wytwarza się pole magnetyczne
  • zapewnia sprężyste i elestyczne podparcie materaca na całej powierzchni
  • gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza

Faktyczny wymiar stelaża jest o 0,9 cm węższy i o 1,8 cm krótszy.  Cena nie obejmuje nóżek, są one dostępne opcjonalnie.
Dostępne są również rozmiary nietypowe, zapraszamy do kontaktu z nami.