»

Materac TEMPUR Original 21 Diamond 90x200

Tempur - Materac TEMPUR Original 21 Diamond 90x200

Materac TEMPUR Original 21 Diamond 90x200
producent: Tempur®
Materac TEMPUR Original 21 Diamond 90x200
Materac TEMPUR Original 21 Diamond 90x200 kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarOpisCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
90x200wietrzenie5 867 zł
-35%
3 815 zł
"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Witaj w świecie TEMPUR
Komfortowa redukcja nacisku i ortopedyczne podparcie
Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia. TEMPUR opracował całą gamę produktów, by dopasować się do różnorodnych preferencji i potrzeb.

Poczuj różnicę jaką daje TEMPUR
Innowacje dla lepszego snu
W latach 70. NASA opracowała materiał absorbujący nacisk, by wspomóc astronautów podczas startów w kosmos. Naukowcy pracujący w miejscach, które wkrótce miały stać się placówkami wytwarzającymi TEMPUR, udoskonalili ten materiał tak, by mógł służyć zapewnieniu lepszego snu. Dzisiaj TEMPUR jest jedyną marką produkującą materace i poduszki, mogącą się poszczycić licencją Amerykańskiej Fundacji Kosmicznej na używanie znaku „Certyfikowana Technologia”. TEMPUR buduje swoją historię na innowacji, którą ciągle rozwija i udoskonala w celu wprowadzania nowych produktów i materiałów, zapewniających najwyższą jakość snu.

Wyjątkowy komfort i podparcie
Kiedy już spróbujesz snu na materacu i poduszce TEMPUR zrozumiesz, że nic nie może się z nim równać. TEMPUR to termoelastyczny materiał, który dopasowuje się do kształtu Twojego ciała. Redukuje on dyskomfort powodowany naciskiem tak, byś mógł poczuć natychmiastowy relaks i odpowiednie podparcie w najwygodniejszej pozycji snu. Harmonijne połączenie wyjątkowego komfortu oraz odpowiedniego podparcia sprawiło, że TEMPUR jest numerem 1 jeśli chodzi o satysfakcję klienta oraz jakość snu w 12 badanych krajach.


 
Kolekcja materaców TEMPUR® Original
Komfort i podparcie TEMPUR oraz wyjątkowa redukcja nacisku

Kolekcja TEMPUR® Original zapewnia efekt TEMPUR w czystej postaci: prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Jest idealna dla tych, którzy preferują twardsze materace.

Wybierz spośród dostępnych modeli:
• TEMPUR® Original: klasyczne materace TEMPUR.
• TEMPUR® Deluxe: najwyższy poziom luksusu.
• TEMPUR® Original Breeze: komfort i świeżość dla najlepszego snu

Dla najlepszego snu
Poczuj komfort, poczuj podparcie, poczuj TEMPUR®
Materac TEMPUR Original 21
Komfortowa redukcja nacisku i ortopedyczne podparcie

Materac TEMPUR Original 21 zbudowany jest z wierzchniej 2 cm warstwy niezwykle komfortowego materiału TEMPUR®. Pod ną znajduje się 8 cm warstwa wspierająca TEMPUR - miękka tam gdzie chcesz, twarda tam gdzie jest to potrzebne™. Wspiera Twoje ciało w naturalnej pozycji, korzystnej dla szyi, pleców i stawów. Dodatkowo redukcja nacisku zapewniania przez materiał TEMPUR ogranicza potrzebę przewracania się z boku na bok, ponieważ ułatwia krążenie krwi. Dolna, podstawowa warstwa o wysokości 11 cm.

Pokrowiec materaca to tkanina, która zabezpieczona jest przed rozwojem mikroorganizmów, aby zachować jak najdłuższą świeżość. Skład: 98% poliester, 2% elastan, . Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60°C.

Gwarancja: Aby dowiedzieć się więcej o 15 letniej ograniczomej gwarancji TEMPUR lub aby aktywować gwarancję dla swojego produktu TEMPUR prosimy kliknąć tutaj.

Materac szczególnie polecany wraz ze stelażem regulowanym.

Wymiary niestandardowe na życzenie klienta.