»

Materac Select Thermo 140x200

Hilding Anders Polska - Materac Select Thermo 140x200

Materac Select Thermo 140x200
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Select Thermo 140x200
Materac Select Thermo 140x200
Materac Select Thermo 140x200 kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 CenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:

Materac po ekspozycji, możliwe delikatne przybrudzenie pokrowca.

Konstrukcja i wypełnienie: Select Thermo to materac jednostronny o 7 strefach twardości, wykonany z pianki termoelastycznej VISCO o łagodnym aromacie opartej na bloku profilowanej pianki wysokoelastycznej. Materac reaguje na ciepło ciała i idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa. Połączenie dwóch rodzajów pianek daje znakomity efekt podczas użytkowania materaca, twarda pianka wysokoelastyczna zapewnia właściwą sztywność wkładu, natomiast warstwa pianki termoelastycznej gwarantuje komfort całego materaca. Zalecany do użytkowania ze stelażem regulowanym.

Opis wkładu: profilowana pianka wysokoelastyczna o wysokości 11 cm, pianka termoelastyczna VISCO o wysokości 7 cm.

 

► Twardość: miękka. Kwiat bawełny to symboliczne określenie twardości, które jedynie może sugerować odczucia w tym zakresie, ale na pewno nie są jednoznacznym i arbitralnym określeniem twardości danego materaca. Komfort materaca zależy tylko i wyłącznie od osoby, która na nim leży.

Pokrowiec (do wyboru): Cashmere, Medicott Velur.
 Cashmere - pokrowiec antyalergiczny z możliwością prania w temperaturze do 60°C. Tkanina Cashmere jest  wartościową, selekcjonowaną wełną szlachetnych kóz kaszmirskich. Jest znana ze swojej właściwości utrzymywania ciepła, niezwykłej lekkości i wysokiej elastyczności. Pokrowiec wykonany z tkaniny Cashmere jest miły i jedwabisty w dotyku, co dodatkowo podnosi komfort snu. Tkanina pikowana poliestrem, posiada suwak rozdzielczy.


 Medicott Velur – pokrowiec z delikatnym welurowym wykończeniem, pikowany jednostronnie pianką Visco z łagodnym aromacie lawendy. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Pokrowiec, ze względu na pikowanie jednostronnie pianką Visco o łagodnym aromacie, można prać w temp. do 30°C.

 

 


Wysokość materaca: około 22 cm
Sposób pakowania: materac pakowany na płasko, wysyłany w całości bez zginania

Gwarancja: 15 lat na wkład, 2 lata na pokrowiec