»

Materac Select Multi 80x200

Hilding Anders Polska - Materac Select Multi

Materac Select Multi
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Select Multi
Materac Select Multi kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru: 

Konstrukcja i wypełnienie: Select Multi to materac dwustronny ze sprężyną kieszeniową MULTIPOCKET o 7 strefach twardości,  obłożony obustronnie profilowaną pianką Flexifoam o podwyższonej elastyczności, na której po jednej stronie jest płyta sprężystego i trwałego lateksu, natomiast po drugiej stronie profilowana płyta pianki termoelastycznej VISCO. Wysoka elastyczność punktowa i zróżnicowane strefy twardości, gwarantują właściwe podparcie kręgosłupa, zapewniając odprężenie i głęboki sen. Lateks nie wchłania kurzu i alergenów, gwarantuje zdrowy klimat snu, pianka termoelastyczna VISCO reaguje na temperaturę ciała.

Opis wkładu: sprężyna kieszeniowa MULTIPOCKET 7-strefowa, obłożona obustronnie  pianką Flexifoam o podwyższonej elastyczności, profilowana we wzór Eggs Shape o wysokości 3 cm, jednostronnie lateks o wysokości 3 cm, jednostronie pianka termoelastyczna VISCO Eggs Shape w wysokości 3 cm

 

► Twardość: twardy. Piłeczka to symboliczne określenie twardości, które jedynie może sugerować odczucia w tym zakresie, ale na pewno nie są jednoznacznym i arbitralnym określeniem twardości danego materaca. Komfort materaca zależy tylko i wyłącznie od osoby, która na nim leży.

Pokrowiec: Sensity.Sensity - pokrowiec w pełni ekologiczny, wykonany wg najnowocześniejszej, opatentowanej technologii . Zawiera naturalne bakterie probiotyczne, czyli mikroorganizmy przyjazne człowiekowi, wprowadzane do tkaniny pokrowca poprzez technologię mikrokapsułek. Probiotyki neutralizują zapachy, alergeny, szkodliwe bakterie i roztocza w materacu oraz łóżku. Działają podczas kontaktu ze skórą. Pokrowiec Sensity to zdrowa alternatywa dla antybiotyków i środków biobójczych. Możliwość prania w temperaturze do 60°C. Tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku. Tkanina pikowana poliestrem, posiada suwak rozdzielczy.

 


Wysokość materaca: około 26 cm
Sposób pakowania: materac pakowany na płasko, wysyłany w całości bez zginania

Gwarancja: 15 lat na wkład, 2 lata na pokrowiec