»

Materac Breakdance

Hilding Anders Polska - Materac Breakdance

Materac Breakdance
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Breakdance
Materac Breakdance kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarPokrowiecTypCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x200Youngdwustronny979 złdo 14 dnigratis!
90x200Youngdwustronny979 złdo 14 dnigratis!
100x200Youngdwustronny1 189 złdo 14 dnigratis!
120x200Youngdwustronny1 329 złdo 14 dnigratis!
140x200Youngdwustronny1 479 złdo 14 dnigratis!
160x200Youngdwustronny1 649 złdo 14 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:


Materac Breakdance

Jeżeli jesteś osobą, która szuka wysokiej jakości materaca do sypialni, to nasz internetowy sklep jest miejscem, w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji i inspiracji. Jedną z nich jest materac Breakdance, który w opinii wielu ekspertów, jak i samych użytkowników jest jednym z najlepszych w swojej kategorii. Materac Breakdance to najwyższa jakość w przystępnej cenie. To produkt zaprojektowany i stworzony z myślą o najbardziej wymagających osobach, dla których zdrowy i komfortowy sen jest priorytetem.

Z myślą o takich osobach nasz internetowy sklep przygotował ofertę, w której znaleźć można materac Breakdance w wielu standardowych, jak i niestandardowych rozmiarach. Naszym klientom gwarantujemy również bardzo konkurencyjne ceny i satysfakcjonującą obsługę na każdym etapie współpracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jak również wszystkimi zaletami proponowanego przez nas materaca typu Breakdance.

Zalety materaca Breakdance

Breakdance to uczucie relaksu i odprężenia dla każdego nastolatka. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Wystarczy spojrzeć na charakterystyczny pokrowiec w ciekawe wzory. To typowy produkt dla nastolatków. Doskonały wkład wykonany jest z dwóch niezwykle elastycznych i przewiewnych pianek Flexifoam, każda o innej twardości. Gdy potrzebne będzie mocniejsze i twardsze wsparcie wystarczy przełożyć materac na drugą stronę. Pianki są odpowiednie cięte i profi lowane, tak by zapewnić bardzo dobrą wentylację, materac oddycha wydłużając tym samym swoją trwałość. Breakdance to idealny relaks i odpoczynek po ciężkim dniu dla każdego nastolatka. Poranny budzik do szkoły nie będzie już problemem!

Kliknij i zobacz prezentację multimedialną:
Wkład: dwie profilowane pianki Flexifoam o różnych twardościach o wys. 8 cm każda.

Pokrowiec: Teenage.

Teenage - pokrowiec przeznaczony dla młodzieży. Wysokiej jakości, solidny, trwały materiał o podwyższonej odporności na ścieranie. Specjalna grafika, która zwróci uwagę każdego nastolatka. Obustronnie motyw z rowerami. Pokrowiec zdejmowalny, który można prać w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 18 cm.

Twardość:Sposób pakowania materaca: oryginalnie zapakowany próżniowo i rolowany przez producenta.

Gwarancja: 5 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec

Rozmiar nietypowy: materac nie występuje w rozmiarach nietypowych.