»

Materac Breakdance

Hilding Anders Polska - Materac Breakdance

Materac Breakdance
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Breakdance
Materac Breakdance kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarPokrowiecTypCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x200Youngdwustronny719 złdo 14 dnigratis!
90x200Teenagedwustronny719 zł
-20%
575 zł
"od ręki"gratis!
90x200Youngdwustronny719 złdo 14 dnigratis!
100x200Youngdwustronny859 złdo 14 dnigratis!
120x200Youngdwustronny959 złdo 14 dnigratis!
140x200Youngdwustronny1 079 złdo 14 dnigratis!
160x200Youngdwustronny1 199 złdo 14 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:


Materac Breakdance

Jeżeli jesteś osobą, która szuka wysokiej jakości materaca do sypialni, to nasz internetowy sklep jest miejscem, w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji i inspiracji. Jedną z nich jest materac Breakdance, który w opinii wielu ekspertów, jak i samych użytkowników jest jednym z najlepszych w swojej kategorii. Materac Breakdance to najwyższa jakość w przystępnej cenie. To produkt zaprojektowany i stworzony z myślą o najbardziej wymagających osobach, dla których zdrowy i komfortowy sen jest priorytetem.

Z myślą o takich osobach nasz internetowy sklep przygotował ofertę, w której znaleźć można materac Breakdance w wielu standardowych, jak i niestandardowych rozmiarach. Naszym klientom gwarantujemy również bardzo konkurencyjne ceny i satysfakcjonującą obsługę na każdym etapie współpracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jak również wszystkimi zaletami proponowanego przez nas materaca typu Breakdance.

Zalety materaca Breakdance

Breakdance to uczucie relaksu i odprężenia dla każdego nastolatka. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Wystarczy spojrzeć na charakterystyczny pokrowiec w ciekawe wzory. To typowy produkt dla nastolatków. Doskonały wkład wykonany jest z dwóch niezwykle elastycznych i przewiewnych pianek Flexifoam, każda o innej twardości. Gdy potrzebne będzie mocniejsze i twardsze wsparcie wystarczy przełożyć materac na drugą stronę. Pianki są odpowiednie cięte i profi lowane, tak by zapewnić bardzo dobrą wentylację, materac oddycha wydłużając tym samym swoją trwałość. Breakdance to idealny relaks i odpoczynek po ciężkim dniu dla każdego nastolatka. Poranny budzik do szkoły nie będzie już problemem!

Kliknij i zobacz prezentację multimedialną:
Wkład: dwie profilowane pianki Flexifoam o różnych twardościach o wys. 8 cm każda.

Pokrowiec: Teenage.

Teenage - pokrowiec przeznaczony dla młodzieży. Wysokiej jakości, solidny, trwały materiał o podwyższonej odporności na ścieranie. Specjalna grafika, która zwróci uwagę każdego nastolatka. Obustronnie motyw z rowerami. Pokrowiec zdejmowalny, który można prać w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 18 cm.

Twardość:Sposób pakowania materaca: oryginalnie zapakowany próżniowo i rolowany przez producenta.

Gwarancja: 5 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec

Rozmiar nietypowy: materac nie występuje w rozmiarach nietypowych.