»

Materac VENUS MULTI POCKET H3 7p 90x200 wyprzedaż

M&K Foam Koło - Materac VENUS MULTI POCKET H3 7p 90x200 wyprzedaż

Materac VENUS MULTI POCKET H3 7p 90x200 wyprzedaż
producent: M&K Foam Koło
Materac VENUS MULTI POCKET H3 7p 90x200 wyprzedaż
Materac VENUS MULTI POCKET H3 7p 90x200 wyprzedaż kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:

Materac po ekspozycji, możliwe przybrudzenie pokrowca.

Wkład materaca stanowią siedmiopolowe sprężyny woreczkowe multipocket o zróżnicowanej twardości dopasowanej do fizjologicznej budowy ciała. Wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery "S" i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania. W materacu Venus Multi Pocket o wymiarze 140x200 znajdują się 1344 sprężyny.

Wkład sprężynowy obłożony jest obustronnie dla wersji H2 siatką tapicerską i 30  mm warstwą lateksu, dla wersji H3 przekładką tapicerską (filc, który usztywnia materac, powodując, że jest twardszy) i 30 mm warstwą lateksu. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby, a liczne kanały wentylujące zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Materac w twardości H2 polecany jest dla osób do 80 kg wagi ciała, H3 powyżej 80 kg.

Wysokość materaca około 20 cm.

Na materac udzielana jest 24 miesięczna gwarancja producenta.

Materac szczególnie zalecany w użyciu ze stelażem na listwach giętych. Bardzo ważne jest, aby przerwy między szczeblami stelaża nie były większe jak 3 cm.
 

Zalecane stelaże M&K Foam Koło do materaca Venus Multi Pocket:

stelaże mk foam koło