»

Materac Makarena

Hilding Anders Polska - Materac Makarena

Materac Makarena
producent: Hilding Anders Polska®
Wyrób medycznyTowar zgodny z wymogami dyrektywy "Nowego Podejścia" Unii EuropejskiejCertyfikat Oeko-Tex IW00117Certyfikat szwajcarski
Materac Makarena
Materac MakarenaMaterac MakarenaMaterac MakarenaMaterac Makarena
Materac Makarena kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarPokrowiecTypCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x200Elipsdwustronny2 789 złdo 14 dnigratis!
80x200Merceddwustronny2 789 złdo 14 dnigratis!
90x200Elipsdwustronny2 789 złdo 14 dnigratis!
90x200Merceddwustronny2 789 złdo 14 dnigratis!
100x200Elipsdwustronny3 489 złdo 14 dnigratis!
100x200Merceddwustronny3 489 złdo 14 dnigratis!
120x200Elipsdwustronny3 799 złdo 14 dnigratis!
120x200Merceddwustronny3 799 złdo 14 dnigratis!
140x200Elipsdwustronny4 179 złdo 14 dnigratis!
140x200Merceddwustronny4 179 złdo 14 dnigratis!
160x200Elipsdwustronny4 619 złdo 14 dnigratis!
160x200Merceddwustronny4 619 złdo 14 dnigratis!
180x200Elipsdwustronny5 109 złdo 14 dnigratis!
180x200Merceddwustronny5 109 złdo 14 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:


Makarena
Materac korekcyjny

Makarena to materac zbudowany na bazie sprężyn typu Multipocket, które indywidualnie reagują na wagę i ruch ciała. Zapewnia solidne wsparcie i komfort, a dzięki swoim właściwościom sprawdza się doskonale jako materac przeciwodleżynowy.

• Sprężyna Multipocket wykorzystywana w materacu Makarena gwarantuje różny poziom twardości w zależności od strefy i zapewnia prawidłowe podparcie dla każdej części kręgosłupa (inne w strefie bioder, lędźwi czy też ramion)
• Lateks – naturalny surowiec pochodzenia drzewnego ogranicza rozwój złej mikroflory bakteryjnej, a specjalne nacięcia gwarantują prawidłową wentylację materaca
• Pianka Visco dopasowuje się do kształtu ciała, zmniejszając napięcie mięśni
• Pokrowiec wykonany z elastycznej dzianiny jest przyjemny w dotyku (nawet podczas długotrwałego leżenia)
• Pokrowiec z możliwością prania gwarantuje zachowanie idealnej higieny
• Dzianina 100% PES nie pozwala na rozwój złej mikroflory bakteryjnej (roztoczy, pleśni i grzybów)

Rdzeń materaca Makarena został zbudowany ze sprężynek typu Multipocket. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce i indywidualnie reaguje na wagę Twojego ciała i Twoje ruchy. Niezależnie od tego, czy śpisz, odpoczywasz, czytasz książkę lub oglądasz telewizję, jest Ci po prostu wygodnie! W materacu Makarena zastosowano sprężyny o zróżnicowanym stopniu twardości. Tworzą 7 stref i każda z nich odpowiada potrzebom innej partii Twojego ciała. Chcąc podwyższyć komfort materaca, na jednej z jego stron nasi eksperci zastosowali profilowaną płytę lateksową, a na drugiej piankę Visco. Obie zapewniają idealny komfort, jednak każda z nich spełnia inne oczekiwania. Jeśli oczekujesz dodatkowej sprężystości, strona z lateksem będzie znakomitym rozwiązaniem. Jeśli jednak preferujesz wrażenie otulenia, wybierz piankę Visco. Materac Makarena dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru.

Wkład: 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie pianka Visco o wys. 4,5 cm.

Pokrowiec: Merced lub Elips.

Merced - innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nadają niesamowity design całemu materacowi oraz gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry, co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku, o odpowiedniej miękkości gwarantującej idealny komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Elips - pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez cały okres użytkowania. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości dzięki możliwości prania w temp. 60°C. Dzięki niemu materac Makarena estetycznie i bardzo stylowo. 

Wysokość materaca: ok. 23 cm dla pokrowca Merced, ok. 26 cm dla pokrowca Elips.

Twardość:Sposób pakowania materaca: pakowany na płasko.

Gwarancja: 15 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec

Rozmiar nietypowy: materac Makarena dostępny w nietypowych rozmiarach jedynie w pokrowcu Merced. Pokrowiec Elips dostępny jest tylko w typowych rozmiarach.

Dzięki swoim właściwościom materac Makarena polecany jest w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego). Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.