»

Materac Kołysanka

Hilding Anders Polska - Materac Kołysanka

Materac Kołysanka
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Kołysanka
Materac Kołysanka kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarPokrowiecCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
60x120Lotus399 złdo 14 dnigratis!
70x140Lotus459 złdo 14 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Od urodzenia zapewnia mu stabilne, pewne oparcie i dba o jego zdrowie i dobre samopoczucie. Stawia na harmonijny rozwój swojej pociechy. My robimy to samo. Myślimy o dzieciach, bo sami jesteśmy rodzicami. Dzięki materacom kolekcji Baby każdy może kupić odpowiedni materac dla dziecka, który zapewni dobry i zdrowy sen przed aktywnym dniem.
Materacyki dziecięce w procesie produkcji przepuszczane są przez detektor metali, gwarantujemy zatem, że produkt nie jest szkodliwy dla dziecka ze względu na brak elementów metalowych.

Materac Kołysanka

Materac dwustronny utwardzony warstwą kokosu, ze względów higienicznych ukryty pod warstwą przewiewnej i elastycznej pianki Flexifoam. Oferuje dwa różne wsparcia dla dziecka - bardziej miękkie i bardziej twarde. Kołysanka to materacyk dla wszystkich zwolenników twardych materacy dla swoich pociech. Taki materac wymaga szaczególnej oprawy, ubraliśmy go zatem w delikatną i przyjemną w dotyku tkaninę w subtelne, dziecięce wzory – misie, króliczki i inne uśmiechnięte zwierzątka.

Wkład: pianka Flexifoam o wys. ok 10 cm, jednostronnie warstwa kokosu

Pokrowiec: Heros.

Heros - pokrowiec dedykowany maluszkom, biały w delikatne beżowe wzory dziecięce. Pokrowiec pikowany, antyalergiczny, w pełni bezpieczny dla dzieci. Wolny od wybielaczy optycznych (OB Free). Pokrowiec można ściągać i prać w temp. do 60oC.

Wysokość materaca ok. 11 cm

Materac Kołysanka produkowany jest tylko w rozmiarach 60x120 i 70x140. Nie ma możliwości zamówienia innego rozmiaru.