»

Materac Step

Hilding Anders Polska - Materac Step

Materac Step
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Step
Materac Step kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarPokrowiecTypCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x200Silverdwustronny719 złdo 14 dnigratis!
90x200Silverdwustronny719 złdo 14 dnigratis!
100x200Silverdwustronny799 złdo 14 dnigratis!
120x200Silverdwustronny879 złdo 14 dnigratis!
140x200Silverdwustronny949 złdo 14 dnigratis!
160x200Silverdwustronny1 059 złdo 14 dnigratis!
180x200Silverdwustronny1 189 złdo 14 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:


Materac Step
 
Jesteśmy świadomi, że coraz większa liczba osób docenia profesjonalne rozwiązania wpływające na jakość snu, dlatego stworzyliśmy ofertę, w której znaleźć można jedne z najlepszych materacy na rynku. Jedną z ciekawszych propozycji jest Materac Step, który w naszej opinii usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby oczekujące od materaca nie tylko wygodnej konstrukcji, ale również budowy zapewniającej doskonałe podparcie ciała, przeciwdziałające takim schorzeniom jak ból pleców lub kończyn.

Jeżeli należysz do grona takich osób, to powinieneś dokładnie poznać Materac Step. Wszelkie niezbędne informacje oraz szczegółowe dane techniczne znajdziesz na tej stronie internetowej, dlatego zachęcamy Cię do wnikliwej lektury pozostałych treści. W ten sposób poznasz dokładnie Materac Step oraz wszelkie oferowane przez niego zalety.

Budowa materaca Step

Materac zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej to fantastyczny wybór, który zapewni znakomitą elastyczność oraz wsparcie całego ciała. Każda sprężynka pracuje osobno, uginają się tylko te części materaca, na które wywierasz największy nacisk. Materac nie przenosi żadnych drgań, dlatego nie musisz się martwić, że zbudzisz swojego partnera. Dodatkowo z każdej strony sprężyny obłożyliśmy pianką Flexifoam, która gwarantuje poczucie doskonałej miękkości podczas snu. 7 zróżnicowanych stref twardości zapewni optymalne wsparcie całego ciała. Idealnie wsparty kręgosłup to gwarancja, że Twoje mięśnie są zregenerowane, a Ty obudzisz się wyspany.

Kliknij i zobacz prezentację multimedialną:
Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 2,5 cm.

Pokrowiec: Fresh.

Fresh - pokrowiec z możliwością prania w temp. 60°C. Struktura przepuszczająca powietrze, co ułatwia w dużym stopniu wentylację wkładu materaca. Pokrowiec w kolorze białym o bardzo eleganckim, klasycznym wyglądzie. Pokrowiec z możliwością prania do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 19 cm.

Twardość:Sposób pakowania materaca: oryginalnie zapakowany próżniowo i rolowany przez producenta.

Gwarancja: 5 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec

Rozmiar nietypowy: materac nie występuje w rozmiarach nietypowych.