»

Materac Latino

Hilding Anders Polska - Materac Latino

Materac Latino
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Latino
Materac Latino kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:


Materac Latino

Oferta naszego internetowego sklepu została stworzona z myślą o wymagających użytkownikach, dla których jakość snu to bardzo ważna kwestia. Znajdziecie w niej takie propozycje, jak materac Latino, który w opinii wielu naszych dotychczasowych klientów jest jednym z najlepszych w swojej kategorii. To nowoczesny materac, który wykorzystuje specjalistyczne rozwiązania gwarantujące idealnie podparcie ciała w trakcie snu. Dzięki niemu wypoczynek jest komfortowy i zdrowy, dlatego wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do bardziej wnikliwej analizy tego asortymentu.
 
Materac Latino - komfort w przystępnej cenie. 
Higiena snu, trwałość i niespotykany komfort. Na tych elementach skupiliśmy się przy tworzeniu materaca Latino. Wiedzieliśmy, że przy jego tworzeniu musimy polegać na najlepszych surowcach, które umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła. Wiedzieliśmy zatem, że taki materac musi być zbudowany na bazie pianki lateksowej. Nie tylko idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wspaniałe podparcie dla kręgosłupa podczas snu, ale także posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Ma podwyższoną odporność na odkształcenia, dzięki czemu masz pewność zdrowego i komfortowego snu przez długie lata. Komfortu leżenia na piance lateksowej nie da się porównać do żadnej innej pianki. Jest niezwykle sprężysta, przez co czujesz lekkie „unoszenie”.

To jednak nie wszystkie zalety. Pomiędzy dwoma płytami lateksu (jedną grubszą gwarantującą bardziej miękkie podłoże i drugą cieńszą, czyli twardszą) zastosowaliśmy NOWOŚĆ: piankę Velvet Touch stworzoną specjalnie dla nas przez zespół inżynierów. Pianka odpowiada za optymalną sztywność całego wkładu i jest najodpowiedniejszą podstawą dla pianki lateksowej. Jest również niezwykle przewiewna, a jej dodatkowe profi lowanie zapewnia nie tylko wentylację wkładu, ale tworzy także zróżnicowane strefy twardości.

Kliknij i zobacz prezentację multimedialną:
Wkład: rdzeń z profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch o wys. 7,5 cm, obustronnie pianka lateksowa, po jednej stronie o wys. 10 cm, po drugiej o wys. 4,5 cm.

Pokrowiec: Merced lub Elips.

Merced - innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nadają niesamowity design całemu materacowi oraz gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry, co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku, o odpowiedniej miękkości, gwarantujący idealny komfort snu. Pokrowiec łatwy do utrzymania w czystości dzięki możliwości prania w temp. do 60°C.

Elips - pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnia komfortowy i głęboki sen przez cały okres użytkowania. Pokrowiec łatwy do utrzymania w czystości dzięki mozliwości prania w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 23 cm dla pokrowca Merced, ok. 26 cm dla pokrowca Elips.

Twardość:Sposób pakowania materaca: pakowany na płasko.

Gwarancja: 15 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec

Rozmiar nietypowy: materac nie występuje w rozmiarach nietypowych.