»

Materac Mambo

Hilding Anders Polska - Materac Mambo

Materac Mambo
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Mambo
Materac Mambo kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
materac mambo

Materac Mambo

Każdy poranek jest dla Ciebie dokuczliwym doznaniem? Czujesz zmęczenie, ból pleców oraz doskwierają Ci ścierpnięte kończyny? Te wszystkie symptomy wskazują, że Twój dotychczasowy materac nie jest odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb oraz sylwetki ciała. Już teraz powinieneś dokładnie przeanalizować tę stronę internetową. W ten sposób dowiesz się, dlaczego materac Mambo jest jednym z najczęściej wybieranych na rynku. Poznasz nie tylko jego konstrukcję, ale również odkryjesz jego niezwykłe zalety, dzięki którym Twój odpoczynek już nigdy nie będzie kojarzył się ze wszystkimi wyżej wymienionymi dolegliwościami. Materac Mambo to produkt, który polecamy z pełną odpowiedzialnością.

Specyfikacja materaca Mambo

Zaczynając pracę nad materacem Mambo poszukaliśmy pianki, która zapewni niespotykany dotąd komfort. Pianki, która jest odpowiednio sprężysta, elastyczna i posiada optymalną twardość. Nigdy nie idziemy na kompromisy z jakością, dlatego zespół inżynierów stworzył wyjątkową piankę Velvet Touch, która zaskakuje osiągniętym efektem. Poza niestandardowym wyglądem i wzorem pianka odpowiada za sprężystość i elastyczność oraz jest wyjątkowo delikatna w dotyku. Jeśli wolisz jednak bardziej miękkie podłoże, specjalnie dla Ciebie umieściliśmy po drugiej stronie materaca piankę wysokoelastyczną. Velvet Touch stanowi wówczas wspaniałą podstawę dla bardziej miękkiej pianki. Obie pianki są doskonale przewiewne, a cały wkład oddycha dzięki dodatkowym otworom wentylacyjnym. Wydłuża to trwałość materaca oraz gwarantuje utrzymanie higieny snu przez długie lata. Dodatkowo po obu stronach wkładu umieszczone zostały wkładki z pianki termoelastycznej Visco, która reaguje na temperaturę Twojego ciała. Dzięki temu Twoje ramiona delikatnie zagłębiają się w materac, a Ty nie czujesz żadnego ucisku, wypoczywasz i regenerujesz siły na następny dzień!

Kliknij i zobacz prezentację multimedialną:
Wkład: po jednej stronie profilowana pianka Velvet Touch o wys. 11 cm, po drugiej stronie profilowana pianka wysokoelastyczna HR o wys. 11 cm, obustronnie wkładki z pianki Visco.

Materac dostępny w pokrowcach Merced i Elips.

Pokrowiec Merced - innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nadają niesamowity design całemu materacowi oraz gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry, co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku, o odpowiedniej miękkości, gwarantujący idealny komfort snu. Pokrowiec łatwy do utrzymania w czystości dzięki możliwości prania w temperaturze do 60°C.

Pokrowiec Elips - wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnia komfortowy i głęboki sen przez cały okres użytkowania. Pokrowiec łatwy do utrzymania w czystości dzięki możliwości prania w temperaturze do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 23 cm dla pokrowca Merced, ok. 26 cm dla pokrowca Elips.

Twardość:

twardość materaca mambo

Sposób pakowania materaca: pakowany na płasko, bez rolowania.

Gwarancja: 15 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec.

Rozmiar nietypowy: materac dostępny w nietypowych rozmiarach jedynie w pokrowcu Merced. W pokrowcu Elips dostępny tylko w typowych rozmiarach.