»

Materac Genesi HD Evolution

PerDormire - Materac Genesi HD Evolution

Materac Genesi HD Evolution
producent: PerDormire®
Materac Genesi HD Evolution
Materac Genesi HD Evolution
Materac Genesi HD Evolution kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x2004 190 złdo 30 dnigratis!
90x2004 190 złdo 30 dnigratis!
140x2007 547 złdo 30 dnigratis!
160x2007 790 złdo 30 dnigratis!
180x2009 703 złdo 30 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Materac Genesi HD Evolution jest pokryty materiałem Genesi®, którego skład tworzą soja, srebro i karbon, co gwarantuje ochronę przeciwbakteryjną, ochronę przed elektrycznością statyczną i daje nadzwyczajne poczucie komfortu. Strona A wypełnienia z Visco Mind® doskonale dopasowuje się do każdej części ciała natomiast strona B z włókna High-Tec zapewnia większą elastyczność i odprowadzenie wilgoci.

Wnętrze materaca składa się z dwóch warstw, górnej z Visco Mind® HD (o wysokiej gęstości) i dolnej z Bio Foam Soya HR, które stanowią doskonałe połączenie zaawansowanej technologii i elementów naturalnych.

 

7 stref
ortopedycznych

Zamek po
4 stronach

Pianka
wiskoelastyczna

Zdejmowany
pokrowiec

Pokrowiec ograniczający
rozwój plesni i bakterii

Srebro
w pokrowcu

Wysoka
nośność

Wyrób
medyczny

Temperatura
prania 30°

Nadaje się do
stelaży regulowanych

Pokrowiec Genesi® - z soją, srebrem i karbonem. Zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.
Wypełnienie pokrowca: strona a: Visco Mind® 2 cm + 100% włókno antyalergiczne strona b: 100% włókna High-Tec, większa sprężystość, oddychalność01 - górna warstwa wnętrza z Visco Mind® HD (o wysokiej gęstości), ergonomiczna, dopasowująca się do kształtu ciała, 7 różnych stref anatomicznych -gęstość 95 kg/m³.
02 - dolna warstwa wnętrza z BIO FOAM SOYA HR z ekstraktami z naturalnego, nieprzetwarzanego oleju sojowego, 7 różnych stref anatomicznych. Wkładki z Bio Foam podpierające głowę i uda z olejkami eterycznymi wspomagającymi sen.
MATERIAŁ GENESI®
To materiał o szczególnym składzie, będący połączeniem karbonu, srebra i soi, oferujący niezwykły komfort: karbon pozwala ciału na rozładowanie ładunków elektrycznych zebranych w trakcie dnia; srebro posiada właściwości antyseptyczne tworząc naturalną ochronę przed drobnoustrojami i bakteriami; soja elegancka i lśniąca jak jedwab sprawia, iż materac jest przyjemny w dotyku i daje niezwykłe wrażenie, iż chroni jak „druga skóra”.

VISCO MIND® HD
Visco Mind® HD, który tworzy wierzchnią warstwę wnętrza materaca to materiał z pamięcią kształtu o wysokiej gęstości (ok. 95 kg/m³). Molekuły przylegając ściśle do siebie, stapiają się ze sobą, a to zapewnia korzystniejsze ułożenia ciała na materacu, zmniejszenie ucisków i zapobieganie zmianom spowodowanym nieodpowiednim ułożeniem ciała w trakcie odpoczynku (takim jak bóle w okolicy krzyżowo-lędźwiowej lub szyjnej).

BIO FOAM SOYA HR
Bio Foam Soya HR, (High Resilience – Wysokoelastyczna), pianka z której składa się warstwa dolna, to połączenie ekstraktów z naturalnych, nieprzetwarzanych olei sojowych z wodą, stanowiąca doskonałą symbiozę nowoczesności i naturalności. Olej sojowy posiada właściwości zdrowotne i dobroczynne, dzięki czemu materiał ten daje poczucie świeżości, nawilżenia i dobrego samopoczucia w trakcie snu. Dobroczynne działanie soi zawartej w tym produkcie gwarantuje dobre samopoczucie dla ciała i dla ducha. Bio Foam Soya HR jest materiałem o niewielkim wpływie na środowisko: produkowany bez dodatków niekontrolowanych czynników rozprężających, część produktów syntetycznych zastąpiono w nim komponentami naturalnymi.

MATERIAŁ AIR SPACE
Dzięki systemowi opracowanemu by zagwarantować ciągłą cyrkulację powietrza, boczny pas z materiału Air Space zapewnia maksymalną wentylację materaca, odprowadzenie wilgoci i pozwala na cieszenie się zdrowym i regenerującym snem.