»

Materac GENESI HD

PerDormire - Materac GENESI HD

Materac GENESI HD
producent: PerDormire®
Materac GENESI HD
Materac GENESI HD kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Materace nowe, oryginalnie zapakowane.

Materace z kolekcji BIO zawierają duży udział naturalnych składników, które wspierają ich walory ortopedyczne i higieniczne. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią ochronę przyrody i ekologiczne materiały. Materace BIO pozwalają spać komfortowo, zdrowo i w zgodzie z naturą. Kolekcja BIO to zdrowy styl życia w Twojej sypialni.


Ten materac to najlepsza wizytówka marki PerDormire. Bezkonkurencyjnie wysoka warstwa pianki wiskoelastycznej sprawia, że Genesi HD pozwala na doskonałe rozłożenie ciężaru ciała na całej powierzchni spania. Jego wnętrze jest wykonane z pianki BIO o wysokim udziale składników naturalnych, odznaczających się wyjątkową elastycznością. Właściwości ortopedyczne zapewnia zastosowanie pianki wiskoelastycznej o najwyższej gęstości na rynku. Wnętrze materaca ma 7 stref anatomicznych i specjalne nacięcia zapewniające dobrą cyrkulację powietrza. Genesi HD wyróżnia także wysokość (24 cm) i zwiększona nośność. Naturalne materiały, z których wykonano pokrowiec mają właściwości antybakteryjne i antyseptyczne, pozwalają utrzymać suchość, ciepło i chronią przed elektrycznością statyczną, a dzięki włóknom sojowym jest on przyjemny w dotyku. Komfort użytkowania poprawia 2 cm warstwa pianki wiskoelastycznej wszyta do pokrowca. Ponadto materac posiada praktyczne uchwyty i boczny pas wentylacyjny.

Cechy szczególne:
  • idealne anatomiczne dopasowanie z pamięcią kształtu
  • połączenie materiału Super Elastic Soya i Soya Shape Memory
  • materac wyprodukowany z udziałem naturalnych składników (soja, woda, karbon, srebro)
  • Air Flow System - pas wentylacyjny po bokach materaca zapewnia idealną cyrkulację powietrza
  • dobre właściwości ortopedyczne
  • zdejmowany pokrowiec Genesi Soya nadający się do prania w temp.
  • nadaje się do stosowania ze stelażem regulowanym
Budowa materaca:
1. Pokrowiec Genesi Soya - 73% poliester, 24% soja, 1% bawełna, 1% włókno węglowe, 1% srebro
2.
Warstwa Mindfoam, tzw. leniwej pianki, wszyta do pokrowca (gęstość 50 kg/m3, wysokość 2 cm)
3. Warstwa izolacyjna z nietkanego materiału
4. Górna warstwa wnętrza Soya Shape Memory, tzw. sojowa leniwa pianka (gęstość 95 kg/m3, wysokość 7 cm)
5. Dolna warstwa wnętrza Super Elastic Soya (gęstość 43 kg/m3, wysokość 14 cm)
6. Wypełnienie poliestrowe

7. Pas wentylacyjny


Twardość 3:
Materace te preferują mężczyźni, ludzie młodzi oraz osoby przyzwyczjone do twardszego podparcia.


Pokrowiec wyprodukowany z wykorzystaniem trzech naturalnych składników: włókna węglowego 1%, srebra 1% i soi 24% oraz poliestru 73% i bawełny 1% Jest antystatyczny, antybakteryjny i przyjemny w dotyku. Zapewnia właściwą temperaturę snu i odprowadza wilgoć. W pokrowiec wszyta jest pianka wiskoelastyczna o wysokości 2 cm i gęstości 50 kg/m3 oraz pas wentylacyjny po bokach.


Pianka wiskoelastyczna - "leniwa pianka" jest wyjątkowym rodzajem otwartokomórkowej pianki poliuretanowej zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem ciepła naszego ciała staje
się bardziej plastyczna i dopasowuje się. Ma to zasadniczy wpływ na jakość snu, krążenie krwi i profilaktykę bólu pleców. Materac wykonany z tego typu pianki redukuje nacisk i pozwala zapobiegać powstawaniu odleżyn. "Leniwa pianka" stabilizuje ciało w optymalnej pozycji, dzięki czemu użytkownik mniej przewraca się z boku na bok i może cieszyć się spokojnym, regenerującym snem.
Certyfikaty

Rosnąca świadomość faktu, że tylko sen zapewnia prawdziwy wypoczynek po trudach każdego dnia i jak ważny jest dla jakości naszego życia, zmieniła nasze spojrzenie na wyposażenie sypialni. Materiały i technologia produkcji stają się coraz nowocześniejsze, a zarazem bliższe naturze i osiągają najyższe standardy jakości, co potwierdzają wyniki regularnych kontroli.


LGA Prüf-Zertifikat
Potwierdza jakość i trwałość użytych do produkcji materiałów.


 

Öko-Tex Standard 100
Gwarantuje, że stosowane tkaniny (i metalowe dodatki do tkanin) nie zawierają i nie wydzielają substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.


Deklaracja zgodności wydana dla produktów z tym oznaczeniem potwierdza, że produkt został wytworzony zgodnie z wymaganiami europejskiej dyrektywy 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych.


Nasz system nazwany Ergo-Check umożliwia ocenę działania ludzkiego ciała na powierzchnię materaca dzięki specjalnej metodzie pomiaru. Ogromna liczba czujników zapamiętuje masę rozłożoną na materacu i poprzez szereg indeksów za pomocą specjalnego oprogramowania prezentuje w formie graficznej obszary poddane naciskowi o róznej sile. Dzięki temu możemy produkować materace dokładnie dopasowane do ludzkiego ciała i jego potrzeb.