»

Materac Plantpur Dream 160x200

Fabryka Materacy Janpol - Materac Plantpur Dream 160x200

Materac Plantpur Dream 160x200
producent: Fabryka Materacy Janpol®
Materac Plantpur Dream 160x200
Materac Plantpur Dream 160x200 kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Dostępne 2 szt. Materace nowe, oryginalnie zapakowane.

Materac Plantpur Dream firmy Janpol jest średnio twardym materacem z trzech rodzajów pianek. Trzpień jego składa się z wysokoelastyczej pianki  o wysokości 12 cm i gęstości 30 kg/m3, jest to standardowa pianka która posiada stabilne a zarazem elastyczne podparcie kręgosłupa na całej jego powierzchni i długości ciała. Z jednej strony materac został obłożony innowacyjna pianką Plantpur o wysokości 6 cm i gęstości 52 kg/m3. Pianka ta jest innowacyjna z kilku powodów, zawiera blisko 50% naturalnych olejów roślinnych, gwarantuje nie tylko idealne czy doskonałe dopasowanie się do kształtów ciała, ale dzięki swoim właściwościom szybko powraca do swoich właściwości. Zaś obłożenie pianki z drugiej strony pianką wysokoelastyczną profilowana o wysokości 4 cm zmienia jego funkcje i staje się materacem dwustronnym przez co przy regularnym obracaniu będzie nam długo służył. Pianka ta ma za zadanie poprzez jej z profilowanie lepsze dopasowanie się oraz delikatny masaż naszego ciała. Wszyty zamek rozłączny ma za zadanie łatwe ściągniecie pokrowca a taśma wentylacyjna poprawę cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca.

Zalety i informacje.
  •     innowacyjne zastosowanie pianki plantpur z blisko 50 % zawartością naturalnych olejów roślinych
  • kombinacja pianek wysoko elastycznych, zapewnia pewne i stabilne podparcie kręgosłupa oraz idealne dopasowanie się do kształtów ciała
  • taśma wentylacyjna 3d poprawiająca cyrkulacje powietrza materaca
  • zamek rozłaczny ułatwiający zdjęcie i pranie pokrowca materaca
  • wysokość materaca około 24 cm
  • materac z pianek wysoko elastycznych oraz z pianki plantpur
  • dzianina posiada Certyfikat Oeko - Tex 100
  • gwarancja producenta 2 lata na cały produkt,

Pokrowiec

BAMBOO w pokrowcu zastosowano naturalne włókna z bambusa. Pokrowiec jest ekologiczny, ma właściwości antybakteryjne. Wyjątkowa właściwość rozprowadzania wilgoci i szybkie schnięcie. Materiał jest miękki i luksusowy w dotyku oraz korzystnie wpływa na cyrkulację krwi w organizmie.