»

Zestaw Ginger

Zestaw Ginger
 
Zestaw Ginger
Zestaw GingerZestaw GingerZestaw GingerZestaw Ginger
Zestaw Ginger kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Super okazja!!!
Sypialnia Ginger, cały zestaw tylko 2899 zł z przesyłką na terenie całego kraju!

Konfiguracja:

SET A - w skład zestawu wchodzą łóżko ze stolikami nocnymi i z oświetleniem oraz z tapicerowanym zagłówkiem w kolorze szarym, stelaż, materac, szafa przesuwna i komoda.

SET B - w skład zestawu wchodzą łóżko ze stolikami nocnymi i z oświetleniem oraz z tapicerowanym zagłówkiem w kolorze szarym, stelaż, materac i szafa przesuwna.

SET C - w skład zestawu wchodzą łóżko ze stolikami nocnymi i z oświetleniem oraz z tapicerowanym zagłówkiem w kolorze szarym, szafa przesuwna i komoda.

SET D - w skład zestawu wchodzą łóżko ze stolikami nocnymi i z oświetleniem oraz z tapicerowanym zagłówkiem w kolorze szarym i szafa przesuwna.

Wymiary:
Szafa - szer. 220 cm, wys. 210 cm, gł. 61 cm. W szafie znajdują się: z jednej strony półka i drążek, z drugiej półki.
Łóżko - szer. 255,5 cm, wys. 95,6 cm, gł. 206,7 cm, wymiar materaca i stelaża 160x200.
Komoda - szer. 124,6, wys. 91,3 cm, gł. 41,3 cm.

Kolor dąb piaskowy/szary mat.

Wykonanie mebli:
Korpus łóżka (boki i przód) i blaty stolików wykonane są z płyty meblowej o grubości 22 mm, reszta elementów z płyty o grubości 15 mm. Boki szafy wykonane są z płyty meblowej o grubości 22 mm, pozostałe elementy z płyty o grubości 15 mm, front z lustrem ma grubość 19 mm. Komoda wykonana jest z płyty o grubości 15 mm. Materac wysokiej jakości na sprężynach kieszeniowych, obustronnie pianka Flexifoam o grubości 2,5 cm, pokrowiec ściągany do prania. Wysokość około 19 cm. Meble dostarczane są na palecie, w paczkach do samodzielnego montażu, materac jest zrolowany.

Gwarancja na meble 2 lata, na materac 5 lat na wkład, dwa lata na pokrowiec.