»

Materac Bio Duet

PerDormire - Materac Bio Duet

Materac Bio Duet
producent: PerDormire®
Materac Bio Duet
Materac Bio Duet
Materac Bio Duet kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x2001 770 złdo 30 dnigratis!
90x2001 770 złdo 30 dnigratis!
140x2003 188 złdo 30 dnigratis!
160x2003 390 złdo 30 dnigratis!
180x2004 099 złdo 30 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Materace z kolekcji BIO zawierają duży udział naturalnych składników, które wspierają ich walory ortopedyczne i higieniczne. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią ochronę przyrody i ekologiczne materiały. Materace BIO pozwalają spać komfortowo, zdrowo i w zgodzie z naturą. Kolekcja BIO to zdrowy styl życia w Twojej sypialni.Najważniejsze zalety tego materaca to bardzo dobre właściwości ortopedyczne i zapewnienie podparcia nie ograniczającego krążenia krwi, co pozwala uniknąć odleżyn. Cechy te Bio Duet posiada dzięki dwóm warstwom pianki wiskoelastycznej: w pokrowcu i w górnej części wnętrza. Rozkładają one ciężar leżącej osoby na całej powierzchni materaca. Dolna warstwa wnętrza jest natomiast wykonana z przewiewnej bio zimnej pianki. Aromatyczne mikrokapsułki wszyte do pokrowca uwalniają przyjemny, delikatny zapach zielonej herbaty.

Cechy szczególne:

  • idealne anatomiczne dopasowanie z pamięcią kształtu
  • połączenie materiał BioGreen, tzw. bio zimna pianka z Mind BioGreen, tzw. bio leniwa pianka
  • rewolucyjna forma wypoczynku w zgodzie z naturą
  • materac wyprodukowany z materiału BioGreen z domieszką naturalnych olejów
  • doskonała cyrkulacja powietrza dzięki otworom wentylacyjnym po bokach
  • pokrowiec Scensic Green Tea zapewniający aromaterapię w czasie snu
  • nadaje się do umieszczenia na płycie perforowanej lub stelażu listwowym, także regulowanym
Budowa materaca:

1. Pokrowiec Scensic Green Tea
2. Warstwa Mind BioGreen, tzw. bio leniwa pianka wszyszytej do pokrowca (wysokość 2 cm)
3. Wypełnienie poliestrowe (200g)
4. Górna warstwa wnętrza Mind BioGreen, tzw. bio leniwa pianka (gęstość 55 kg/m3, wysokość 2 cm)
5. Dolna warstwa wnętrza BioGreen, tzw. bio zimna pianka (gęstość 35 kg/m3, wysokość 15 cm)


Twardość 4: Taką twardość preferują zwykle osoby o wyższej masie ciała, przeważnie mężczyźni o mocnej budowie.

Pokrowiec aromaterapeutyczny Scensic Green Tea zawiera miliony mikrokapsułek wypełnionych przyjemnym aromatem, który uwalnia się podczas kontaktu ciała użytkownika z materacem, zapewniając odświeżający sen. Skład pokrowca: 100% poliester z aromatycznymi mikrokapsułkami.

BioGreen Bio Green to materiał przygotowany z dbałością o środowisko. Jego jakość wynika z wysokiej gęstości i zmniejszenia ilości składników na bazie ropy naftowej poprzez zastąpienie ich naturalnymi olejami. Dzięki temu umożliwia dodający energii relaks w zgodzie z naturą.

Mindfoam czyli leniwa pianka jest wrażliwym na temperaturę materiałem wiskoelastycznym z pamięcią kształtu. Dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika nie powodując nacisku zwrotnego. Utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji, jest antyalergiczna i ogranicza rozwój roztoczy.


Certyfikaty

Rosnąca świadomość faktu, że tylko sen zapewnia prawdziwy wypoczynek po trudach każdego dnia i jak ważny jest dla jakości naszego życia, zmieniła nasze spojrzenie na wyposażenie sypialni. Materiały i technologia produkcji stają się coraz nowocześniejsze, a zarazem bliższe naturze i osiągają najyższe standardy jakości, co potwierdzają wyniki regularnych kontroli.


LGA Prüf-Zertifikat
Potwierdza jakość i trwałość użytych do produkcji materiałów.


 


Öko-Tex Standard 100
Gwarantuje, że stosowane tkaniny (i metalowe dodatki do tkanin) nie zawierają i nie wydzielają substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.


Deklaracja zgodności wydana dla produktów z tym oznaczeniem potwierdza, że produkt został wytworzony zgodnie z wymaganiami europejskiej dyrektywy 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych.Nasz system nazwany Ergo-Check umożliwia ocenę działania ludzkiego ciała na powierzchnię materaca dzięki specjalnej metodzie pomiaru. Ogromna liczba czujników zapamiętuje masę rozłożoną na materacu i poprzez szereg indeksów za pomocą specjalnego oprogramowania prezentuje w formie graficznej obszary poddane naciskowi o róznej sile. Dzięki temu możemy produkować materace dokładnie dopasowane do ludzkiego ciała i jego potrzeb.
 
Próżniowe pakowanie materacy i poduszek PerDormire

Oryginalny sposób pakowania materacy znaczącą zmniejsza ich początkowy rozmiar co wyraźnie ułatwia ich transport i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Klient ma 100% pewność, że kupuje nowy, nie używany wcześniej materac. Opakowanie próżniowe świadczy też o jakości wykorzystanego materiału.