»

Materac Bio Duet

PerDormire - Materac Bio Duet

Materac Bio Duet
producent: PerDormire®
Materac Bio Duet
Materac Bio Duet
Materac Bio Duet kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Materace z kolekcji BIO zawierają duży udział naturalnych składników, które wspierają ich walory ortopedyczne i higieniczne. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią ochronę przyrody i ekologiczne materiały. Materace BIO pozwalają spać komfortowo, zdrowo i w zgodzie z naturą. Kolekcja BIO to zdrowy styl życia w Twojej sypialni.Najważniejsze zalety tego materaca to bardzo dobre właściwości ortopedyczne i zapewnienie podparcia nie ograniczającego krążenia krwi, co pozwala uniknąć odleżyn. Cechy te Bio Duet posiada dzięki dwóm warstwom pianki wiskoelastycznej: w pokrowcu i w górnej części wnętrza. Rozkładają one ciężar leżącej osoby na całej powierzchni materaca. Dolna warstwa wnętrza jest natomiast wykonana z przewiewnej bio zimnej pianki. Aromatyczne mikrokapsułki wszyte do pokrowca uwalniają przyjemny, delikatny zapach zielonej herbaty.

Cechy szczególne:

  • idealne anatomiczne dopasowanie z pamięcią kształtu
  • połączenie materiał BioGreen, tzw. bio zimna pianka z Mind BioGreen, tzw. bio leniwa pianka
  • rewolucyjna forma wypoczynku w zgodzie z naturą
  • materac wyprodukowany z materiału BioGreen z domieszką naturalnych olejów
  • doskonała cyrkulacja powietrza dzięki otworom wentylacyjnym po bokach
  • pokrowiec Scensic Green Tea zapewniający aromaterapię w czasie snu
  • nadaje się do umieszczenia na płycie perforowanej lub stelażu listwowym, także regulowanym
Budowa materaca:

1. Pokrowiec Scensic Green Tea
2. Warstwa Mind BioGreen, tzw. bio leniwa pianka wszyszytej do pokrowca (wysokość 2 cm)
3. Wypełnienie poliestrowe (200g)
4. Górna warstwa wnętrza Mind BioGreen, tzw. bio leniwa pianka (gęstość 55 kg/m3, wysokość 2 cm)
5. Dolna warstwa wnętrza BioGreen, tzw. bio zimna pianka (gęstość 35 kg/m3, wysokość 15 cm)


Twardość 4: Taką twardość preferują zwykle osoby o wyższej masie ciała, przeważnie mężczyźni o mocnej budowie.

Pokrowiec aromaterapeutyczny Scensic Green Tea zawiera miliony mikrokapsułek wypełnionych przyjemnym aromatem, który uwalnia się podczas kontaktu ciała użytkownika z materacem, zapewniając odświeżający sen. Skład pokrowca: 100% poliester z aromatycznymi mikrokapsułkami.

BioGreen Bio Green to materiał przygotowany z dbałością o środowisko. Jego jakość wynika z wysokiej gęstości i zmniejszenia ilości składników na bazie ropy naftowej poprzez zastąpienie ich naturalnymi olejami. Dzięki temu umożliwia dodający energii relaks w zgodzie z naturą.

Mindfoam czyli leniwa pianka jest wrażliwym na temperaturę materiałem wiskoelastycznym z pamięcią kształtu. Dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika nie powodując nacisku zwrotnego. Utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji, jest antyalergiczna i ogranicza rozwój roztoczy.


Certyfikaty

Rosnąca świadomość faktu, że tylko sen zapewnia prawdziwy wypoczynek po trudach każdego dnia i jak ważny jest dla jakości naszego życia, zmieniła nasze spojrzenie na wyposażenie sypialni. Materiały i technologia produkcji stają się coraz nowocześniejsze, a zarazem bliższe naturze i osiągają najyższe standardy jakości, co potwierdzają wyniki regularnych kontroli.


LGA Prüf-Zertifikat
Potwierdza jakość i trwałość użytych do produkcji materiałów.


 


Öko-Tex Standard 100
Gwarantuje, że stosowane tkaniny (i metalowe dodatki do tkanin) nie zawierają i nie wydzielają substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.


Deklaracja zgodności wydana dla produktów z tym oznaczeniem potwierdza, że produkt został wytworzony zgodnie z wymaganiami europejskiej dyrektywy 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych.Nasz system nazwany Ergo-Check umożliwia ocenę działania ludzkiego ciała na powierzchnię materaca dzięki specjalnej metodzie pomiaru. Ogromna liczba czujników zapamiętuje masę rozłożoną na materacu i poprzez szereg indeksów za pomocą specjalnego oprogramowania prezentuje w formie graficznej obszary poddane naciskowi o róznej sile. Dzięki temu możemy produkować materace dokładnie dopasowane do ludzkiego ciała i jego potrzeb.
 
Próżniowe pakowanie materacy i poduszek PerDormire

Oryginalny sposób pakowania materacy znaczącą zmniejsza ich początkowy rozmiar co wyraźnie ułatwia ich transport i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Klient ma 100% pewność, że kupuje nowy, nie używany wcześniej materac. Opakowanie próżniowe świadczy też o jakości wykorzystanego materiału.