»

Materac TEMPUR Sensation 25 160x200

Tempur - Materac TEMPUR Sensation 25

Materac TEMPUR Sensation 25
producent: Tempur®
Materac TEMPUR Sensation 25
Materac TEMPUR Sensation 25 kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x2006 178 złdo 3 dnigratis!
90x2006 512 złdo 3 dnigratis!
140x2009 935 złdo 40 dnigratis!
160x20011 104 złdo 3 dnigratis!
180x20012 106 złdo 3 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:

Witaj w świecie TEMPUR
Komfortowa redukcja nacisku i ortopedyczne podparcie
Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia. TEMPUR opracował całą gamę produktów, by
dopasować się do różnorodnych preferencji i potrzeb.


Poczuj różnicę jaką daje TEMPUR
Innowacje dla lepszego snu
W latach 70. NASA opracowała materiał absorbujący nacisk, by wspomóc astronautów podczas startów w kosmos. Naukowcy pracujący w miejscach, które wkrótce miały stać się placówkami wytwarzającymi TEMPUR, udoskonalili ten materiał tak, by mógł służyć zapewnieniu lepszego snu. Dzisiaj TEMPUR jest jedyną marką produkującą materace i poduszki, mogącą się poszczycić licencją Amerykańskiej Fundacji Kosmicznej na używanie znaku „Certyfikowana Technologia”. TEMPUR buduje swoją historię na innowacji, którą ciągle rozwija
i udoskonala w celu wprowadzania nowych produktów i materiałów, zapewniających najwyższą jakość snu.

Wyjątkowy komfort i podparcie
Kiedy już spróbujesz snu na materacu i poduszce TEMPUR zrozumiesz, że nic nie może się z nim równać. TEMPUR to termoelastyczny materiał, który dopasowuje się do kształtu Twojego ciała. Redukuje on dyskomfort powodowany naciskiem tak, byś mógł poczuć natychmiastowy relaks i odpowiednie podparcie w najwygodniejszej pozycji snu. Harmonijne połączenie wyjątkowego komfortu oraz odpowiedniego podparcia sprawiło, że TEMPUR jest numerem 1 jeśli chodzi o satysfakcję klienta oraz jakość snu w 12 badanych krajach.


 
Kolekcja materaców TEMPUR® Sensation
Komfort i podparcie TEMPUR z uczuciem tradycyjnej sprężystości

Jeśli pragniesz korzyści, jakie daje TEMPUR, ale nie chcesz zrezygnować ze swobody ruchu, właściwej dla tradycyjnych materaców sprężynowych. Jeśli cenisz sobie elastyczność, to kolekcja TEMPUR® Sensation jest dla Ciebie idealna.
Warstwa podstawowa ze specjalnymi nacięciami dostarcza odczuć charakterystycznych dla tradycyjnego materaca, podczas gdy dobrze dobrana kombinacja materiałów TEMPUR zapewnia wyjątkowy komfort i odpowiednie podparcie podczas nocnego wypoczynku.
Uzupełnieniem materaców TEMPUR® Sensation są poduszki Comfort w dopasowanym pokrowcu.


Dla najlepszego snu
Poczuj komfort, poczuj podparcie, poczuj TEMPUR®
Materac TEMPUR Sensation 25
Sprężyste podparcie przez całą noc

Łączy najważniejsze zalety dwóch materacy: elastyczność wysokiej klasy materaca sprężynowego oraz wyjątkową redukcję nacisku i komfort podparcia jaki daje TEMPUR.

Materace TEMPUR to synonim komfortu i funkcjonalności. Nowy produkt w rodzinie materacy łączy redukcję nacisku i niezrównaną wygodę, jaką może zapewnić tylko TEMPUR, zachowując jednak po części znajomą sprężystość tradycyjnego materaca. Materac TEMPUR Sensation zapewnia komfort i jakość snu, jakiej oczekujesz od dobrego materaca.

Nowe wnętrze...
Wnętrze materaca TEMPUR Sensation zapewnia użytkownikowi komfortowe poczucie podparcia całego ciała zbliżone do tego na tradycyjnym dobrej klasy materacu sprężynowym. Wnętrze jest wykonane z materiału o wysokiej elastyczności, zwiększonej jeszcze przez odpowiedni kształt dolnej warstwy. W połączeniu z górną warstwą materiału TEMPUR sprawia to, że materac TEMPUR dopasowuje się, a jednocześnie zapewnia sprężyste podparcie.

Nowy, ale nawiązujący do tradycji design…
Materac TEMPUR Sensation dostarczany jest w pokrowcu w jasnoszarym kolorze. Jego design i barwa odwołują się do tradycyjnych wyobrażeń klientów o dobrym materacu. Zamek błyskawiczny umieszczony w dolnej części pokrowca na całym jego obwodzie powoduje, że choć pokrowiec doskonale przylega do wnętrza, w razie potrzeby łatwo go zdjąć. Zamek jest celowo zagłębiony w pokrowiec, aby nie był widoczny po bokach materaca.

Materac TEMPUR odwzorowuje dokładnie kształt Twojego ciała i pozwala na wypoczynek w naturalnej, relaksującej pozycji. To oznacza lepsze krążenie, mniej przewracania się z boku na bok i lepszy jakościowo sen. Ciężar ciała jest rozłożony równomiernie na całej powierzchni, zapewniając Ci uczucie lekkości.

Kręgosłup i stawy odpoczywają w naturalnej pozycji. Fizyczny dyskomfort i ból często mogą być powodowane niewłaściwymi lub nienaturalnymi pozycjami w czasie snu. Najważniejszym zadaniem materaca jest przystosowanie się do ciała, a nigdy odwrotnie. Gdy śpisz na materacu TEMPUR, Twój kręgosłup i stawy odpoczywają w ich naturalnych pozycjach. To zmniejsza napięcie mięśni i nerwów, zapobiegając problemom ze snem.

Materac TEMPUR Sensation ma wysokość aż 25 cm, zbudowany jest z wyjątkowej warstwy wierzchniej materiału TEMPUR "miękki dotyk" o grubości 2 cm, która daje uczucie niesamowitej miękkości. Pod tą warstwą znajduje się wiskoelastyczny materiał TEMPUR o grubości 5 cm, czuły na temperaturę. Trzecią warstwą materaca jest 4 cm wysoko sprężysta pianka poliuretanowa. Na spodzie materaca znajduje się 14 cm podkład z wysoko sprężystej pianki poliuretanowej, którego  specjalnie wycięte kanały, zapewniają dodatkową sprężystość oraz wewnętrzne przewietrzanie materaca, materac zachowuje się jak sprężynowy.


Konstrukcja materaca Sensation 19 oraz porównanie budowy z pozostałymi medelami kolekcji
Pokrowiec:
Skład: 98% Poliester, 2% Elastan
Zdejmowany: tak
Nadający się do prania: tak, w temp. 60° C


Poczuj wyjątkowość dedykowanych poduszek Sensation
Klasyczny kształt i rozmiar, rewolucyjne wypełnienie z rozdrobnionego materiału TEMPUR, podpierającego i redukującego nacisk. Posiada elegancki pokrowiec dopasowany do materaców TEMPUR Sensation.

Gwarancja: Aby dowiedzieć się więcej o 15 letniej ograniczomej gwarancji TEMPUR lub aby aktywować gwarancję dla swojego produktu TEMPUR prosimy kliknąć tutaj.

Materac szczególnie polecany wraz ze stelażem regulowanym.

Wymiary niestandardowe na życzenie klienta.