»

całoroczna Outlast

Klinmam - całoroczna Outlast

całoroczna Outlast
producent: Klinmam®
całoroczna Outlast
całoroczna Outlast kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
kołdra 200x220939 zł"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Kolekcja całoroczna
produkty uniwersalne, nadające się do stosowania przez cały rok. Posiadają średnią ilość wypełnienia i są optymalne dla większości użytkowników.


Kolekcja całoroczna OUTLAST
 
  • redukuje przegrzewanie i nocne pocenie się
  • absorbuje nadmiar ciepła, posiada zdolność odprowadzania wilgoci
  • materiał przyjemny w dotyku
  • aktywna termoregulacja
  • możliwość prania w temp. do 60⁰C

Produkty KLINMAM OUTLAST wykorzystują technologię opracowaną przez NASA dla zapewnienia perfekcyjnej termoregulacji. Przez całą noc utrzymują stabilną temperaturę, zbliżoną do ciepła ludzkiego ciała i pozwalają stworzyć w łóżku suche, odpowiednie dla snu środowisko. W przypadku, gdy pod jedną kołdra śpią dwie osoby, Outlast indywidualnie dostosowuje się do potrzeb każdej z nich, dając właściwą ilość ciepła.

Tkanina zewnętrzna 100% bawełna perkal, delikatna i gładka, połączona po jednej stronie z materiałem Outlast®, opracowanym przez NASA, zapewniającym aktywną regulację temperatury i wilgotności do poziomu optymalnego dla ludzkiego ciała. W przypadku poduszek materiał Outlast® występuje po obu stronach.

Wypełnienie kołdry lekkie, skręcone, markowe włókna Fillwell® Dreamfill o niskiej masie i wysokiej puszystości, zapewniające dobrą izolację termiczną.

Wypełnienie poduszki połączenie delikatnych „kuleczek” poliestrowych i specjalnych pałeczek poliuretanowych. Mieszanka ta zapewnia elastyczność, miękkość i stabilność poduszki.