»

Materac Lambada

Hilding Anders Polska - Materac Lambada

Materac Lambada
producent: Hilding Anders Polska®
Materac Lambada
Materac Lambada kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarPokrowiecCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x200Probiotex2 129 złdo 14 dnigratis!
90x200Probiotex2 129 złdo 14 dnigratis!
100x200Probiotex2 519 złdo 14 dnigratis!
120x200Probiotex2 769 złdo 14 dnigratis!
140x200Probiotex3 109 złdo 14 dnigratis!
160x200Probiotex3 439 złdo 14 dnigratis!
180x200Probiotex3 859 złdo 14 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Lambada
System sprężyn Pocket Plus

Nowoczesny materac wyposażony w 7-strefowy system drobnych sprężyn Pocket Plus (400 sprężyn na m2) o wysokości aż 15 cm, które pozwalają uzyskać najbardziej optymalną sprężystość oraz wysoką elastyczność. Dzięki nim ciało jest zawsze pewnie i komfortowo podparte, również w miejscach naturalnych krzywizn. System sprężyn Pocket Plus w połączeniu z pianką wysokoelastyczną i oddychającym lateksem zapewnia idealny poziom wygody. Zastosowanie tych przyjaznych ciału, bezpiecznych materiałów sprawia, że produkt jest bardzo wytrzymały i będzie wiernie służył przez długie lata. To jednak nie koniec innowacji. W celu podwyższenia twardości materaca zastosowano matę z naturalnego włókna kokosowego.

Połączenie wielu różnych materiałów gwarantuje, że zarówno podparcie ciała podczas snu, jak i sprężystość produktu są na najwyższym poziomie.

Całość opakowana została w pokrowiec Acticare, który powstał z naturalnych włókien wiskozowych. Wykonany jest w oparciu o opatentowaną technologię SANTIZED®, skutecznie chroniącą materac przed rozwojem pleśni, grzybów, bakterii i nieprzyjemnymi zapachami.

Wkład materaca: 7-strefowa sprężyna Pocket Plus o wys. 15 cm, po jednej stronie pianka wysokoelastyczna o wysokości 3 cm, po drugiej włókno kokosowe i lateks o wysokości 4,5 cm.

Pokrowiec ActiCare - oddychający i higieniczny pokrowiec o jedwabistej strukturze. Został wykonany z naturalnych włókien wiskozowych, które są przyjazne dla ciała i charakteryzują się wysokim stopniem przewiewności. Jego gładka i miła w dotyku struktura sprawia, że nie tylko przyjemnie się nam na nim odpoczywa – pokrowiec także znacznie poprawia wygląd samego materaca. ActiCare został oparty o innowacyjną technologię SANITIZED®, która trwale chroni materac przed bakteriami, pleśniami, nieprzyjemnymi zapachami – zapewnia najwyższy poziom higieny. Stanowi też ochronę przed roztoczami oraz alergenami. Pokrowiec można prać w 40°C.

Wysokość materaca: około 25 cm.

Gwarancja: 15 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec.

Najważniejsze cechy materaca:
15 lat gwarancji pranie w 40 stopniach 7 stref twardości sprężyna pocket plus pianka wysokoelastyczna materac z lateksem hilding kokos
zamek rozdzielczy dwustronny antyalergiczny dwie twardości dobra wentylacja uchwyt do przenoszenia


Skala twardości materaca:
twardość materaca lambada

Sposób pakowania materaca: zapakowany próżniowo i rolowany przez producenta.

Rozmiar nietypowy: materac dostępny w nietypowych rozmiarach.
 
materac lambada