»

Materac Estrella Lux Limited

M&K Foam Koło - Materac Estrella Lux Limited

Materac Estrella Lux Limited
producent: M&K Foam Koło
Materac Estrella Lux Limited
Materac Estrella Lux Limited kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarPokrowiecCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
90x200Standard830 złdo 3 dnigratis!
120x200Standard1 129 złdo 3 dnigratis!
140x200Standard1 272 złdo 3 dnigratis!
160x200Standard1 444 złdo 3 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Wkład materaca stanowią sprężyny kieszonkowe wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach, zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn i poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery "S" i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort snu. W materacu o wymiarach 140x200 znajduje się 638 sprężyn (ok. 260 sprężyn na m2). Sprężyny posiadają certyfikat ISO 9001.

Wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony siatką tapicerską i warstwą lateksu o grubości 3 cm, a z drugiej strony przekładką tapicerską i 3 cm pianką poliuretanową T-35 o zwiększonej sprężystości. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby, a liczne kanały wentylujące zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

Tego typu budowa sprawia, że materac posiada dwie twardości. Po stronie lateksu jest bardziej komfortowy i miękki, a po stronie pianki bardziej twardy, dający przy tym możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie twardości.
 
antyalergiczna owata

Pokrowiec STANDARD wykonany jest z materiału obiciowego, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2, skład tkaniny 100% poliester. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania.

Wysokość materaca około 19 cm.

Na materac udzielana jest 24 miesięczna gwarancja producenta.

Materac należy używać ze stelażem na listwach giętych bez regulacji. Bardzo ważne jest, aby przerwy między szczeblami stelaża nie były większe jak 3 cm.
 
Zalecane stelaże M&K Foam:

Aby wybrać najbardziej odpowiedni stelaż pod materac, proszę kliknąć tutaj!