»

Materac HR Terapy

PerDormire - Materac HR Terapy

Materac HR Terapy
producent: PerDormire®
Materac HR Terapy
Materac HR Terapy
Materac HR Terapy kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
 

Materace z kolekcji Lifestyle są przeznaczone dla wymagających klientów, dbających o jakość snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, na czele z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką, zapewnia szeroki wybór osobom oczekującym komfortowego wypoczynku. Kolekcja Lifestyle to luksusowe materace i elegancki włoski design.Materac wykonany z wysokiej jakości zimnej pianki poliuretanowej podzielonej na siedem anatomicznych stref o różnej twardości, przeznaczonych dla poszczególnych części naszego ciała. Zapewnia bardzo dobre podparcie kręgosłupa. Komfort snu i wypoczynku poprawia zdejmowany pokrowiec zabezpieczony przeciwko bakteriom i roztoczom, który wypełniony jest pianką wiskoelastyczną, dopasowującą się do kształtu ciała.


Cechy szczególne:

  • idealne anatomiczne dopasowanie
  • wnętrze z materiału Waterfoam, tzw. zimnej pianki
  • dobre właściwości ortopedyczne
  • dostosowuje się do kształtu ciała i podpiera kręgosłup
  • ogranicza nadmierne pocenie się w czasie snu
  • zdejmowalny pokrowiec Ice Effect z zamkiem po trzech stronach nadający się do prania w temp. 30°C
  • nadaje się do umieszczenia na płycie perforowanej lub stelażu listwowym, także regulowanym
Budowa materaca:

New Memory1. Pokrowiec Ice Effect
2.
Warstwa Mind Foam, tzw. leniwa pianka wszyszytej do pokrowca (wysokość 2 cm)
3. Warstwa izolacyjna z naturalnej bawełny
4. Dolna warstwa wnętrza z Waterfoam, tzw. zimnej pianki (gęstość 28 kg/m3, wysokość 15 cm)

Pokrowiec wykonany z innowacyjnego materiału poprawiającego cyrkulację powietrza i zapobiegającego kumulacji wilgoci. Skład pokrowca: 83% poliester, 17% wiskoza; 2 cm pianki wiskoelastycznej wszytej do pokrowca.

Mindfoam czyli leniwa pianka jest wrażliwym na temperaturę materiałem wiskoelastycznym z pamięcią kształtu. Dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika nie powodując nacisku zwrotnego. Utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji, jest antyalergiczna i ogranicza rozwój roztoczy.

Waterfoam czyli zimna pianka podtrzymuje ciężar ciała użytkownika na całej powierzchni, umożliwiając wypoczynek mięśni.


 


Certyfikaty

Rosnąca świadomość, iż sen jest jedyną prawdziwą formą wypoczynku po codziennym wysiłku i w jaki sposób poprawia nasze fizyczne i psychiczne samopoczucie zmieniła wszystko, co wiąże się ze spaniem. Zaczęto w większym stopniu korzystać z naturalnych materiałów w połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcji, co pozwala na osiągnięcie wyższego standardu jakości, potwierdzanego surowymi kontrolami.

LGA PrüfZertifikat

Nasze produkty uzyskały certyfikat LGA PrüfZertifikat potwierdzający jakość i trwałość użytych materiałów i certyfikat Öko Tex Standard 100. Tekstylia (lub metalowe dodatki do wyrobów tekstylnych) posiadające oznaczenie Öko Tex nie zawierają ani nie powodują powstawania związków szkodliwych dla zdrowia człowieka (pestycydy, metale ciężkie, formaldehydy, aminy aromatyczne, barwniki, alergeny itd.) co jest potwierdzone przez testy laboratoryjne surowców i gotowych produktów. Wymagania i limity są systematycznie aktualizowane.

Nasz system nazwany Ergo-Check umożliwia ocenę działania ludzkiego ciała na powierzchnię materaca z dzięki specjalnej metodzie pomiaru. System mikroczujników zapisuje w pamięci obciążenie rozłożone na całym materacu, przedstawiając je następnie w formie komputerowych wykresów o różnej barwie, odzwierciedlających poszczególne punkty nacisku. Dzięki temu możemy produkować materace precyzyjnie dopasowane do ludzkiego ciała i jego potrzeb.

Próżniowe pakowanie materacy i poduszek PerDormire

Oryginalny sposób pakowania materacy znaczącą zmniejsza ich początkowy rozmiar co wyraźnie ułatwia ich transport i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Klient ma 100% pewność, że kupuje nowy, nieużywany wcześniej materac. Opakowanie próżniowe świadczy też o jakości wykorzystanego materiału.