»

Poduszka TEMPUR Original

Tempur - Poduszka TEMPUR Original

Poduszka TEMPUR Original
producent: Tempur®
Poduszka TEMPUR Original
Poduszka TEMPUR Original kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
S 50x31x8/5442 zł"od ręki"gratis!
M 50x31x10/7486 zł"od ręki"gratis!
L 50x31x11,5/8,5531 zł"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Jak wybrać odpowiednią poduszkę TEMPUR®?

Tempur oferuje dwie kolekcje poduszek dla najlepszego snu:
 

Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR® cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR®. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia.

TEMPUR® oferuje szeroki wybór poduszek dopasowanych do twoich potrzeb, poduszek na twoją miarę. Wszystkie poduszki TEMPUR® są hipoalergiczne i zabezpieczone przed mikroorganizmami, tak by zapobiegać ich rozwojowi. Pokrowce mogą być zdjęte w celu ich wyprania. Uzyskały one certyfikat Oeko-Tex® 100, co oznacza, iż nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

TEMPUR® ORIGINAL

Poduszka TEMPUR® Original jest przeznaczona dla osób śpiących na boku (lub plecach). Zaliczana jest do kolekcji Ergonomiczne Podparcie. Zapewnia twarde podparcie, dzięki czemu pomaga w utrzymaniu odpowiedniej pozycji kręgosłupa, zwłaszcza gdy śpisz na boku. Dopasowuje się do naturalnej linii szyi i ramion, aby zrelaksować mięśnie i zredukować dyskomfort.
Poduszka TEMPUR Original ma charakter ortopedyczny i jest zalecana dla tych, którzy nie tylko chcą poprawić komfort swojego snu, ale również spać w pozycji bardziej korzystnej dla zdrowia. Jej charakterystyczny kształt z dwoma wybrzuszeniami odpowiada naturalnej linii jaką tworzą nasza głowa, szyja i ramiona, aby we właściwy sposób podpierać kręgosłup w czasie wypoczynku.Korzystanie z odpowiedniej poduszki jest sprawą kluczową dla naszego snu. Dobór kształtu, rozmiaru i twardości jest kwestią indywidualną.

 

Poduszki w rozmiarze S zalecane są dla osób z wąskimi ramionami, M dla osób ze średnimi, L dla osób o szerszych ramionach.

Jeśli masz wątpliwości, która poduszka jest dla Ciebie najlepsza, zapoznaj się z naszym poradnikiem lub zadzwoń.