»

Poduszka TEMPUR Symphony

Tempur - Poduszka TEMPUR Symphony

Poduszka TEMPUR Symphony
producent: Tempur®
Poduszka TEMPUR Symphony
Poduszka TEMPUR Symphony kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
S 63x43x11 cm553 złdo 3 dnigratis!
M 63x43x12,5 cm610 zł"od ręki"gratis!
L 63x43x14 cm664 zł"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Jak wybrać odpowiednią poduszkę TEMPUR®?

Tempur oferuje dwie kolekcje poduszek dla najlepszego snu:
 

Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR® cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR®. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia.

TEMPUR® oferuje szeroki wybór poduszek dopasowanych do twoich potrzeb, poduszek na twoją miarę. Wszystkie poduszki TEMPUR® są hipoalergiczne i zabezpieczone przed mikroorganizmami, tak by zapobiegać ich rozwojowi. Pokrowce mogą być zdjęte w celu ich wyprania. Uzyskały one certyfikat Oeko-Tex® 100, co oznacza, iż nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

TEMPUR® SYMPHONY

TEMPUR® Symphony to poduszka o średniej twardości która sprawdzi się zarówno podczas snu na plecach jak i na boku. Zaliczana jest do kolekcji Ergonomiczne Podparcie Posiada on dość tradycyjny, bardziej zaokrąglony kształt. Zapewnia stabilne podparcie, bez przesunięć i zmian kształtu, przez całą noc.
Nowa, miękka formuła materiału TEMPUR w połączeniu z charakterystycznym, dającym możliwość obustronnego użytkowania kształtem, to gwarancja wygody i odpowiedniego podparcia w każdej pozycji. Jedna strona, w kształcie łagodnego łuku, wspierającego głowę i szyję, nadaje się świetnie dla śpiących na plecach, podczas gdy druga, zbliżona do tradycyjnej poduszki, dla osób śpiących na boku.

Poduszka TEMPUR zwiększa wygodę spania dzięki zapewnieniu mięśniom szyi i ramion całkowitego relaksu. Poduszka TEMPUR zmniejsza dyskomfort, chrapanie i problemy ze snem. Anatomiczny kształt w połączeniu z przynoszącym ulgę przy wszelkiego rodzaju uciskach materiałem TEMPUR zapewnia maksymalny komfort i podparcie mięśni szyi.
Korzystanie z odpowiedniej poduszki jest sprawą kluczową dla naszego snu. Dobór kształtu, rozmiaru i twardości jest kwestią indywidualną.

 

Poduszki w rozmiarze S zalecane są dla osób z wąskimi ramionami, M dla osób ze średnimi, L dla osób o szerszych ramionach.

Jeśli masz wątpliwości, która poduszka jest dla Ciebie najlepsza, zapoznaj się z naszym poradnikiem lub zadzwoń.