»

letnia Lyocel

Klinmam - letnia Lyocel

letnia Lyocel
producent: Klinmam®
letnia Lyocel
letnia Lyocel kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarOpisCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
kołdra 135x200po ekspozycji419 zł"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Kolekcja letnia
do stosowania nie tylko w lecie, ale również w ciepłych sypialniach. Produkty te świetnie nadają się dla osób preferujących lżejsze, mniej ogrzewające kołdry. Ich główną zaletą jest zapewnienie doskonałej cyrkulacji powietrza i odprowadzania wilgoci.

Kolekcja letnia LYOCEL

 
  • szybkie odprowadzanie wilgoci
  • gładkość i połysk
  • materiał przyjemny w dotyku
  • doskonała na lato
  • możliwość prania w temp. do 60⁰C

Produkty KLINMAM LYOCELL absorbują aż o 130% więcej potu niż kołdry i poduszki ze zwykłej bawełny. Włókno Lyocell zostało wytworzone z celulozy drzewnej przez renomowaną firmę Lenzing. Wykonano z niego zarówno tkaninę zewnętrzną, jak i wypełnienie, co zapewnia wysoką przewiewność i działanie antybakteryjne. Kołdra i poduszka KLINMAM LYOCELL zostały stworzone z myślą o użytkowaniu w okresie letnim, gdy panują wysokie temperatury.

Tkanina zewnętrzna 100% włókno naturalne Lyocell, wyprodukowane przy zastosowaniu metod całkowicie przyjaznych dla środowiska. Tkanina jest delikatna jak jedwab, mocna jak poliester, gładka i przyjemna w dotyku. Zapewnia doskonałą regulację klimatu spania poprzez bardzo dobre odprowadzanie wilgoci.

Wypełnienie kołdry delikatne, antybakteryjne włókna Lyocell® Fill prefekcyjnie absorbujące i odprowadzające wilgoć, zwiększając walory użytkowe produktu.

Wypełnienie poduszki połączenie delikatnych „kuleczek” poliestrowych i specjalnych pałeczek poliuretanowych. Mieszanka ta zapewnia elastyczność, miękkość i stabilność poduszki. Pozwala też na wytrzepanie poduszki i przywrócenie jej właściwego kształtu. Poszewkę można zdjąć i oddzielnie wyprać.