»

Materac Montepiano

PerDormire - Materac Montepiano

Materac Montepiano
producent: PerDormire®
Promocja!
 
Materac Montepiano
Materac Montepiano
Materac Montepiano kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Ustaw opcje filtrowania
RozmiarPokrowiecTwardość

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
80x2002 507 zł
-12%
2 206 zł
do 30 dnigratis!
90x2002 507 zł
-12%
2 206 zł
do 30 dnigratis!
120x2003 498 zł
-12%
3 078 zł
do 30 dnigratis!
140x2004 460 zł
-12%
3 924 zł
do 30 dnigratis!
160x2004 693 zł
-12%
4 129 zł
do 30 dnigratis!
180x2005 804 zł
-12%
5 107 zł
do 30 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Montepiano (dawniej: Air Massage Memory)

Zewnętrzna powłoka materaca Montepiano wykonana jest z tkaniny Silver&Life o wyjątkowych właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych. Połączone z polimerami włókna srebra tworzą spójną całość zapewniając długotrwałe właściwości antybakteryjne. Ponadto dzięki posiadanym właściwościom promieniowania i odbijania promieni srebro ułatwia rozpraszanie uciążliwych ładunków elektrostatycznych i termoregulację. Wypełnienie z Visco Mind® po jednej stronie materaca reaguje na temperaturę ciała dostosowując się idealnie do każdej jego partii. Specjalna technologia wykonania wewnętrznej warstwy pokrytej niewielkimi otworami zapewnia idealną wentylację na całej powierzchni materaca i nieustanną recyrkulację powietrza. W ten sposób ogranicza do minimum ryzyko gromadzenia się wilgoci wewnątrz, a tym samym powstawanie pleśni.
Wykonana z Air Memory (jest to klasyczny materiał Visco Mind® z serią otworów dla lepszego odprowadzenia wilgoci. Materace z materiału  Air Memory są doskonałe przewiewne) górna część w 5 strefach twardości zapewnia ciągły i niedostrzegalny masaż powodowany zmianami pozycji ciała. Wykonane w odmienny sposób powierzchnie materaca zapewniają różnorodność komfortu i możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb.
Budowa materaca:

New Memory
Pokrowiec Silver&Life - antybakteryjny i antystatyczny. Zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania. Boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space

Wypełnienie pokrowca: strona a: Visco Mind® 2 cm + izolacyjne włókno antyalergiczne
strona b: Nieodkształcalna pianka Waterfoam + izolacyjne włókno antyalergiczne


01 - 4,5 cm - górna warstwa z dostosowującego się do kształtu ciała materiału Air memory, gęstość 45 kg/m³
02 - 7 cm - środkowa warstwa z Waterfoam
03 - 4 cm - dolna warstwa Waterfoam

Mindfoam czyli leniwa pianka jest wrażliwym na temperaturę materiałem wiskoelastycznym z pamięcią kształtu. Dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika nie powodując nacisku zwrotnego. Utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji, jest antyalergiczna i ogranicza rozwój roztoczy.

Waterfoam czyli zimna pianka podtrzymuje ciężar ciała użytkownika na całej powierzchni, umożliwiając wypoczynek mięśni.

 
Certyfikaty

Rosnąca świadomość faktu, że tylko sen zapewnia prawdziwy wypoczynek po trudach każdego dnia i jak ważny jest dla jakości naszego życia, zmieniła nasze spojrzenie na wyposażenie sypialni. Materiały i technologia produkcji stają się coraz nowocześniejsze, a zarazem bliższe naturze i osiągają najyższe standardy jakości, co potwierdzają wyniki regularnych kontroli.


LGA Prüf-Zertifikat
Potwierdza jakość i trwałość użytych do produkcji materiałów.


 

Öko-Tex Standard 100
Gwarantuje, że stosowane tkaniny (i metalowe dodatki do tkanin) nie zawierają i nie wydzielają substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.


Deklaracja zgodności wydana dla produktów z tym oznaczeniem potwierdza, że produkt został wytworzony zgodnie z wymaganiami europejskiej dyrektywy 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych.


Nasz system nazwany Ergo-Check umożliwia ocenę działania ludzkiego ciała na powierzchnię materaca dzięki specjalnej metodzie pomiaru. Ogromna liczba czujników zapamiętuje masę rozłożoną na materacu i poprzez szereg indeksów za pomocą specjalnego oprogramowania prezentuje w formie graficznej obszary poddane naciskowi o róznej sile. Dzięki temu możemy produkować materace dokładnie dopasowane do ludzkiego ciała i jego potrzeb.
Próżniowe pakowanie materacy i poduszek PerDormire

Oryginalny sposób pakowania materacy znaczącą zmniejsza ich początkowy rozmiar co wyraźnie ułatwia ich transport i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Klient ma 100% pewność, że kupuje nowy, nieużywany wcześniej materac. Opakowanie próżniowe świadczy też o jakości wykorzystanego materiału.