»

Materac Air Memory Coolmax Plus

PerDormire - Materac Air Memory Coolmax Plus

Materac Air Memory Coolmax Plus
producent: PerDormire®
Materac Air Memory Coolmax Plus
Materac Air Memory Coolmax Plus
Materac Air Memory Coolmax Plus kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Wyprzedaż! Materac po ekspozycji, możliwe przybrudzenie pokrowca.
Materace z kolekcji Lifestyle są przeznaczone dla wymagających klientów, dbających o jakość snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, na czele z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką, zapewnia szeroki wybór osobom oczekującym komfortowego wypoczynku. Kolekcja Lifestyle to luksusowe materace i elegancki włoski design.


Zapewniający doskonałą cyrkulację powietrza ortopedyczny materac przeznaczony dla chcących zdrowo spać aktywnych ludzi. Pokrowiec wykonano z materiału Coolmax, składającego się z czterokanalikowych, wydrążonych włókien, szybko odprowadzających wilgoć i posiadających właściwości termoregulacyjne. Ponadto jest zabezpieczony przeciwko bakteriom. Dwuwarstwowe wnętrze łączy piankę wiskoelastczną z pianką zimną, dla zapewnienia wolnego od nacisku podparcia całego ciała.


Cechy szczególne:
  • idealne anatomiczne dopasowanie z pamięcią kształtu
  • połączenie materiału Waterfoam, tzw. zimnej pianki i Mindfoam, czyli leniwej pianki
  • dobre właściwości ortopedyczne
  • dostosowuje się do kształtu ciała i podpiera kręgosłup
  • ogranicza nadmierne pocenie się w czasie snu
  • zdejmowalny pokrowiec Coolmax z zamkiem po trzech stronach nadający się do prania w temp. 30°C
  • nadaje się do umieszczenia na płycie perforowanej lub stelażu listwowym, także regulowanym
Budowa materaca:

New Memory1. Pokrowiec Coolmax
2.
Warstwa Mind Foam, tzw. leniwa pianka wszyszytej do pokrowca (wysokość 2 cm)
3. Warstwa izolacyjna z naturalnej bawełny
4. Górna warstwa wnętrza z Mindfoam, tzw. leniwej pianki (gęstość 50 kg/m3, wysokość 4 cm)
5. Dolna warstwa wnętrza z Waterfoam, tzw. zimnej pianki (gęstość 28 kg/m3, wysokość 11 cm)
Twardość 2: Materace te są bardzo elastyczne, idealnie dopasowują się do kształtu ciała i podtrzymują kręgosłup. Korzysta z nich szerokie grono klientów, głównie kobiety, ale również mężczyźni w różnym wieku.

Pokrowiec wykonany z innowacyjnego materiału poprawiającego cyrkulację powietrza i zapobiegającego kumulacji wilgoci. Skład pokrowca: 92% poliester, 8% wiskoza; 2 cm pianki wiskoelastycznej wszytej do pokrowca, boczny pas wentylacyjny.

Mindfoam czyli leniwa pianka jest wrażliwym na temperaturę materiałem wiskoelastycznym z pamięcią kształtu. Dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika nie powodując nacisku zwrotnego. Utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji, jest antyalergiczna i ogranicza rozwój roztoczy.

Waterfoam czyli zimna pianka podtrzymuje ciężar ciała użytkownika na całej powierzchni, umożliwiając wypoczynek mięśni.

 
Certyfikaty

Rosnąca świadomość faktu, że tylko sen zapewnia prawdziwy wypoczynek po trudach każdego dnia i jak ważny jest dla jakości naszego życia, zmieniła nasze spojrzenie na wyposażenie sypialni. Materiały i technologia produkcji stają się coraz nowocześniejsze, a zarazem bliższe naturze i osiągają najyższe standardy jakości, co potwierdzają wyniki regularnych kontroli.


LGA Prüf-Zertifikat
Potwierdza jakość i trwałość użytych do produkcji materiałów.


 

Öko-Tex Standard 100
Gwarantuje, że stosowane tkaniny (i metalowe dodatki do tkanin) nie zawierają i nie wydzielają substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.


Deklaracja zgodności wydana dla produktów z tym oznaczeniem potwierdza, że produkt został wytworzony zgodnie z wymaganiami europejskiej dyrektywy 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych.


Nasz system nazwany Ergo-Check umożliwia ocenę działania ludzkiego ciała na powierzchnię materaca dzięki specjalnej metodzie pomiaru. Ogromna liczba czujników zapamiętuje masę rozłożoną na materacu i poprzez szereg indeksów za pomocą specjalnego oprogramowania prezentuje w formie graficznej obszary poddane naciskowi o róznej sile. Dzięki temu możemy produkować materace dokładnie dopasowane do ludzkiego ciała i jego potrzeb.