»

Materac Gran Sonno Fresh Wash 90x200 Wyprzedaż

PerDormire - Materac Gran Sonno Fresh Wash 90x200 Wyprzedaż

Materac Gran Sonno Fresh Wash 90x200 Wyprzedaż
producent: PerDormire®
Materac Gran Sonno Fresh Wash 90x200 Wyprzedaż
Materac Gran Sonno Fresh Wash 90x200 Wyprzedaż
Materac Gran Sonno Fresh Wash 90x200 Wyprzedaż kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Materac po ekspozycji, pokrowiec przybrudzony, wymaga przeprania.

Tkanina Biocell 40 Fusion z której wykonany jest pokrowiec materaca zawiera wiskozę (40%), srebro i węgiel, dzięki czemu jest w stanie regulować temperaturę ciała. Węgiel dzięki dużej przewodności, która jest dla niego charakterystyczna natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Pas boczny z tkaniny Air Space zapewnia stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, zapewniając mu dostęp powietrza i usuwając nadmiar wilgoci. Wypełnienie z wyjątkowo miękkiej pianki sprawia, że materac tworzy niezwykły efekt otulenia. W wypełnieniu pokrowca znajduje się również Visco Mind® Clima Fresh® innowacyjny materiał, który dzięki specjalnej obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny. Dzięki naturalnym właściwościom srebra również zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy kurzu i pleśni, redukując ich powstawanie o ponad 95%.

Wnętrze materaca składa się z dwóc
h warstw. Dolna wykonana jest z pianki Waterfoam o wysokości 14 cm, materiału o silnych właściwościach ergonomicznych dających właściwe podparcie. Wyprodukowanej bez jakichkolwiek szkodliwych substancji (CFC). Górna warstwa o wysokości 6 cm wykonana jest z pianki Visco Mind® o gęstości 50 kg/m3, która dostosowuje się do kształtu ciała i pozwala anatomicznie podpierać kręgosłup oraz uniknąć uczucia dyskomfortu wywołanego niewłaściwą pozycją podczas spania. Jest wyprodukowana bez udziału szkodliwych substancji CFC, jest antybakteryjna i hipoalergiczna.

Pokrowiec: Biocell 40 Fusion, antybakteryjny i antystatyczny, zdejmowany z zamkami po 4 stronach, nadający się do prania, boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Wypełnienie pokrowca: wyjątkowo miękka pianka o wysokości 2,5 cm + pianka Visco Mind® Clima Fresh® o wysokości 2 cm i gęstości 45 kg/m³.

Wysokość materaca ok. 29 cm.

Wysokość wnętrza 20 cm.


Gwarancja 2 lata.
 
Pianka Visco Mind Zamek rozdzielczy w pokrowcu Hipoalergiczny Pianka Waterfoam Pokrowiec Biocell 40 Fusion Climafresh
kolekcja clima fresh