»

letnia Coolmax

Klinmam - letnia Coolmax

letnia Coolmax
producent: Klinmam®
letnia Coolmax
letnia Coolmax kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
kołdra 200x200379 zł"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Kolekcja letnia
do stosowania nie tylko w lecie, ale również w ciepłych sypialniach. Produkty te świetnie nadają się dla osób preferujących lżejsze, mniej ogrzewające kołdry. Ich główną zaletą jest zapewnienie doskonałej cyrkulacji powietrza i odprowadzania wilgoci.

Kolekcja letnia COOLMAX

 
  • szybkie odprowadzanie wilgoci
  • długotrwałe działanie antybakteryjne
  • utrzymanie suchego mikroklimatu w łóżku
  • doskonała na lato
  • możliwość prania w temp. do 60⁰C

Kołdra i poduszka KLINMAM COOLMAX wyróżniają się swoimi właściwościami termoregulacyjnymi i szybkim odprowadzaniem potu od ciała. Zapewniają też dobrą cyrkulację powietrza. Produkty KLINMAM COOLMAX są przeznaczone przede wszystkim do użytkowania w okresie letnim.

Tkanina zewnętrzna tkanina wykonana z hydrofobowych, czterokanalikowych włókien Coolmax renomowanej firmy Du Pont, które transportują wilgoć nie wchłaniając jej. Dodatkowo są zabezpieczone przeciwko mikrobom, w szczególności bakteriom występującym na spoconym ciele. Zabezpieczenie to jest odporne na pranie.

Wypełnienie kołdry lekkie, formowane, wydrążone włókna Wellman® Cirrus wykorzystujące tzw. efekt knota dla odprowadzania wilgoci od ludzkiego ciała do atmosfery. Są przewiewne i zabezpieczone przeciwko mikroorganizmom.

Wypełnienie poduszki połączenie delikatnych „kuleczek” poliestrowych i specjalnych pałeczek poliuretanowych. Mieszanka ta zapewnia elastyczność, miękkość i stabilność poduszki. Pozwala też na wytrzepanie poduszki i przywrócenie jej właściwego kształtu. Poszewkę można zdjąć i oddzielnie wyprać.