»

Materac Magic Pocket Sizal

Materac Magic Pocket Sizal
 
Materac Magic Pocket Sizal
Materac Magic Pocket Sizal kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:


Konstrukcja i wypełnienie: materac na sprężynie kieszeniowej o 7 strefach twardości. Sprężyny wykonane są z dwóch grubości drutu. 1,8 mm dla strefy miękkiej i 1,9 mm dla strefy twardej. Wysoka elastyczność punktowa i zróżnicowane strefy twardości, gwarantują właściwe podparcie kręgosłupa. Wkład sprężynowy obustronnie obłożony jest pianką o podwyższonej twardości, o wysokości 2,5 cm. Dodatkowo z jednej strony znajduje się włókno sizalowe pozyskiwane z liści agawy 650g, które ma dodatkowo utwardzić konstrukcję materaca. Z drugiej strony znajduje się filc 300g, który doskonale amortyzuje wkład sprężynowy, a dodatkowo jest trwały i usztywnia materac.


Opis wkładu: sprężyna kieszeniowa 7-strefowa, obustronnie pianka o podwyższonej twardości, o wysokości 2,5 cm, jednostronnie włókno sizal, jednostronnie filc
 

Pokrowiec - wykonany jest z przyjemnej w dotyku dzianiny strefowej, pikowany poliestrem 180g/m2 w linie proste. Pokrowiec antyalergiczny z możliwością prania w temp. do 60°C.
 

Wysokość materaca: 20 cm

Sposób pakowania: materac oryginalnie zapakowany próżniowo i rolowany przez producenta

Gwarancja: 2 lata

Materac Magic Pocket Sizal dostępny jest tylko w typowych rozmiarach, nie ma możliwości wykonania go na indywidualne zamówienie w nietypowym rozmiarze.