»

Materac Lavien 160x200

PuufSleep - Materac Lavien

Materac Lavien
producent: PuufSleep®
Materac Lavien
Materac LavienMaterac LavienMaterac LavienMaterac Lavien
Materac Lavien kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarTypCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
160x200jednostronny4 087 zł"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Materac Lavien - piankowy, termoelastyczny Visco Gel

Lavien to materac piankowy, termoelastyczny. Średnia twardość zapewnia wysoki komfort, ograniczając jednocześnie nadmierne zapadanie się materaca.

Pokrowiec wykonany jest z tkaniny łatwoczyszczącej, zapewnia utrzymanie higieny i komfortu przez długi czas. Małe zabrudzenia można wyczyścić punktowo, za pomocą mokrej ściereczki, przy większych zabrudzeniach lub w celu odświeżenia, pokrowiec można wyprać. Materiał łatwo przepuszcza powietrze, a jego struktura jest miła i przyjemna w dotyku.

Rdzeń materaca wykonany jest z kilku warstw. Bezpośrednio pod pokrowcem znajduje się płyta termoelastycznej pianki Visco Gel. Kształtuje się pod wpływem temperatury ciała i wagi, a jednocześnie pozytywnie wpływa na odpowiednie krążenie krwi. Visco Gel zapewnia swobodny przepływ powietrza, zapobiega nadmiernemu poceniu się, zapewnia efekt chłodzący. Pianka żelowa pod wpływem nacisku i temperatury przybiera naturalny kształt ciała, zapewniając komfortowy sen bez obciążania kręgosłupa. Pomaga zmniejszyć ból w obszarach takich jak: talia, plecy, szyja i biodra. Poniżej pianki Visco znajduje się miękka pianka, która jest jej uzupełnieniem, podnosi komfort i wygodę materaca. Dolna część wykonana jest z twardszej pianki wysokoelastycznej. Pianka ta jest odpowiedzialna za odpowiednie utrzymanie ciała, zapobiega nadmiernemu zapadaniu się w materac.

Twardość: średnia

Wysokość: około 31 cm

Typ: jednostronny

Gwarancja: 60 miesięcy na wkład, 24 miesiące na pokrowiec

Forma dostarczanego materaca: oryginalnie rolowany przez producenta