»

Poduszka PerDormire Soya

PerDormire - Poduszka PerDormire Soya

Poduszka PerDormire Soya
producent: PerDormire®
Poduszka PerDormire Soya
Poduszka PerDormire Soya
Poduszka PerDormire Soya kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
72x42687 złdo 7 dnigratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:


Poduszka Soya ma klasyczny kształt z dodatkowymi nacięciami sprzyjającymi relaksacji kręgosłupa szyjnego i lepszemu ukrwieniu mięśni szyi. Wyposażona jest w elegancki pokrowiec, zawierający 3 naturalne składniki – soję, srebro i węgiel. Takie połączenie ma właściwości antybakteryjne, chroni przed elektrycznością statyczną i utrzymuje ciepło ciała nie absorbując wilgoci. Wnętrze poduszki jest wykonane z tzw. bio piankiu wiskoelastycznej Soya Shape Memory, zapewniającej bardzo dobre podparcie kręgosłupa szyjnego.
 

Pokrowiec Genesi Soya wyprodukowany z wykorzystaniem trzech naturalnych składników: karbonu, srebra i soi. Jest antystatyczny, antybakteryjny i przyjemny w dotyku. Zapewnia właściwą temperaturę snu i odprowadza wilgoć. Skład pokrowca: 73% poliester, 24% soja, 1% bawełna, 1% włókno węglowe, 1% srebro.  Możliwość zdjęcia pokrowca i wyprania go w temperaturze do 30°C.

Soja to jedyne roślinne włókno na świecie, które jest oparte na białku. Wizualnie jest tak samo atrakcyjne i błyszczące jak jedwab.
Pokrowiec wyprodukowany z wykorzystaniem trzech naturalnych składników: karbonu, srebra i soi.
Karbon – pozwala ciału pozbyć się nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Działa jako filtr przeciwko promieniowaniu, na której jesteśmy nieustannie wystawieni.
Srebro – jest znane ze względu na swoje właściwości antybakteryjne, a jego obecność we włóknach zapewnia ochronę przed mikrobami i bakteriami. Umożliwia utrzymanie temperatury ciała przez pokrowiec bez jednoczesnego występowania wilgoci.
Soja – jest przyjemne w dotyku i zapewnia doznanie wyjątkowego komfortu. Składa się z aminokwasów korzystnych dla skóry, co może dać poczucie ochrony i zdrowia.


Rozmiar poduszki: 72 x 42 cm.