»

Poduszka TEMPUR Millennium

Tempur - Poduszka TEMPUR Millennium

Poduszka TEMPUR Millennium
producent: Tempur®
Poduszka TEMPUR Millennium
Poduszka TEMPUR Millennium kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
S 54x32x9,5/5486 złdo 5 dnigratis!
M 54x32x11/6516 zł"od ręki"gratis!
L 54x32x12,5/7575 zł"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Jak wybrać odpowiednią poduszkę TEMPUR®?

Tempur oferuje dwie kolekcje poduszek dla najlepszego snu:
 

Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR® cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR®. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia.

TEMPUR® oferuje szeroki wybór poduszek dopasowanych do twoich potrzeb, poduszek na twoją miarę. Wszystkie poduszki TEMPUR® są hipoalergiczne i zabezpieczone przed mikroorganizmami, tak by zapobiegać ich rozwojowi. Pokrowce mogą być zdjęte w celu ich wyprania. Uzyskały one certyfikat Oeko-Tex® 100, co oznacza, iż nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

TEMPUR® MILLENNIUM

Poduszka TEMPUR® Millennium jest przeznaczona dla osób śpiących na plecach (lub boku). Zaliczana jest do kolekcji Ergonomiczne Podparcie. Została zaprojektowana dla chrapiących i odczuwających dyskomfort. Jej kształt pozwala na precyzyjne dopasowanie do szyi i ramion, szczególnie gdy śpisz na plecach i oferuje redukujące nacisk podparcie.
Specjalny kształt poduszki z pochyloną przednią krawędzią ma na celu perfekcyjne dopasowanie do szyjnego odcinka kręgosłupa. Specjalne zagłębienie w środkowej części krawędzi poduszki gwarantuje doskonałe podparcie szyi, niezależnie od tego, czy śpisz na plecach czy na boku.Korzystanie z odpowiedniej poduszki jest sprawą kluczową dla naszego snu. Dobór kształtu, rozmiaru i twardości jest kwestią indywidualną.

 

Poduszki w rozmiarze S zalecane są dla osób z wąskimi ramionami, M dla osób ze średnimi, L dla osób o szerszych ramionach.

Jeśli masz wątpliwości, która poduszka jest dla Ciebie najlepsza, zapoznaj się z naszym poradnikiem lub zadzwoń.