»

Poduszka TEMPUR Ombracio

Tempur - Poduszka TEMPUR Ombracio

Poduszka TEMPUR Ombracio
producent: Tempur®
Poduszka TEMPUR Ombracio
Poduszka TEMPUR Ombracio kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
60x50691 zł"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Jak wybrać odpowiednią poduszkę TEMPUR®?

Tempur oferuje dwie kolekcje poduszek dla najlepszego snu:
 

Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR® cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR®. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia.

TEMPUR® oferuje szeroki wybór poduszek dopasowanych do twoich potrzeb, poduszek na twoją miarę. Wszystkie poduszki TEMPUR® są hipoalergiczne i zabezpieczone przed mikroorganizmami, tak by zapobiegać ich rozwojowi. Pokrowce mogą być zdjęte w celu ich wyprania. Uzyskały one certyfikat Oeko-Tex® 100, co oznacza, iż nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

TEMPUR® OMBRACIO

Wyjątkowy, opatentowany kształt poduszki TEMPUR® Ombracio powstał z myślą o osobach śpiących na brzuchuZaliczana jest do kolekcji Ergonomiczne Podparcie. Zapewnia ona przyjemną miękkość podczas snu. Wypełniają ją miniaturowe poduszeczki z materiału TEMPUR®, dzięki czemu możesz ściskać i formować poduszkę, aby uzyskać najbardziej komfortową pozycjęKorzystanie z odpowiedniej poduszki jest sprawą kluczową dla naszego snu. Dobór kształtu, rozmiaru i twardości jest kwestią indywidualną.

Jeśli masz wątpliwości, która poduszka jest dla Ciebie najlepsza, zapoznaj się z naszym poradnikiem lub zadzwoń.