»

Poduszka TEMPUR Sonata

Tempur - Poduszka TEMPUR Sonata

Poduszka TEMPUR Sonata
producent: Tempur®
Poduszka TEMPUR Sonata
Poduszka TEMPUR Sonata kliknij, aby powiększyć
Dostawa Gratis, Raty 0%

  Wybierz towar:

Wybierz towar klikając w odpowiedni wiersz
 RozmiarCenaTermin
wysyłki
Koszt
wysyłki
S - 61x40x9,5cm553 zł"od ręki"gratis!
M - 61x40x11cm610 zł"od ręki"gratis!
L - 61x40x12,5cm664 zł"od ręki"gratis!

Ilość sztuk:   

  Opis towaru:
Jak wybrać odpowiednią poduszkę TEMPUR®?

Tempur oferuje dwie kolekcje poduszek dla najlepszego snu:
 

Sen jest niezwykle istotny dla twojego zdrowia i samopoczucia, więc dlaczego by nie dać sobie najlepszej z możliwych szans na lepszy sen? Na całym świecie użytkownicy produktów TEMPUR® cieszą się spokojnym i komfortowym snem dzięki unikatowemu materiałowi TEMPUR®. Materiał ten delikatnie dopasowuje się do kształtu twojego ciała, oferując przy tym doskonałe połączenie wyjątkowego komfortu i perfekcyjnego podparcia.

TEMPUR® oferuje szeroki wybór poduszek dopasowanych do twoich potrzeb, poduszek na twoją miarę. Wszystkie poduszki TEMPUR® są hipoalergiczne i zabezpieczone przed mikroorganizmami, tak by zapobiegać ich rozwojowi. Pokrowce mogą być zdjęte w celu ich wyprania. Uzyskały one certyfikat Oeko-Tex® 100, co oznacza, iż nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

TEMPUR® SONATA

TEMPUR® Sonata to poduszka o średniej twardości, która została stworzona dla ludzi śpiących na boku. Zaliczana jest do kolekcji Ergonomiczne Podparcie. Jej zaokrąglony kształt sprawia, że otula i podpiera szyję nawet wtedy, gdy często zmieniasz pozycję i przewracasz się z boku na bok w ciągu nocy.
Poduszka TEMPUR® Sonata zapewnia wyjątkowy komfort i odpowiednio dopasowane podparcie dla głowy i szyi. Zwykle podczas snu musimy przemieszczać poduszkę, aby uzyskać wygodną pozycję. Natomiast ta poduszka daje komfortowe oparcie niezależnie od tego, jak położymy na niej głowę. Nie trzeba jej przesuwać, ona już na nas czeka. Dzięki temu sen może być głębszy i naprawdę relaksujący.Korzystanie z odpowiedniej poduszki jest sprawą kluczową dla naszego snu. Dobór kształtu, rozmiaru i twardości jest kwestią indywidualną.

 

Poduszki w rozmiarze S zalecane są dla osób z wąskimi ramionami, M dla osób ze średnimi, L dla osób o szerszych ramionach.

Jeśli masz wątpliwości, która poduszka jest dla Ciebie najlepsza, zapoznaj się z naszym poradnikiem lub zadzwoń.