»

Stelaż TEMPUR Flex 4000 (4 motor)

Tempur - Stelaż TEMPUR Flex 4000 (4 motor)

Stelaż TEMPUR Flex 4000 (4 motor)
producent: Tempur®
Stelaż TEMPUR Flex 4000 (4 motor)
Stelaż TEMPUR Flex 4000 (4 motor) kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:
Stelaże TEMPUR® Flex

Połączenie materaca i systemu stelaża TEMPUR zapewnia równomierne rozprowadzenie ciężaru wzdłuż całej powierzchni łóżka, oznacza to, że zarówno kręgosłup, mięśnie jak i wiązadła są niezaangażowane, poprawione jest krążenie krwi, a to pozwala na odświeżający i relaksujący sen.

Jest to możliwe, ponieważ rama składa się z ogromnej ilości elementów sprężynowych, które są ze sobą połączone. Elementy sprężynowe wraz ze swoją podstawą zostały opracowane w celu absorbowania stałego nacisku w taki sam sposób jak stawy panewkowe - zarówno wzdłuż, jak i w poprzek.

Regularne odstępy między elementami i nowy system cyrkulacji powietrza sprawiają, że stelaż TEMPUR-Flex zapewnia najlepszą możliwą wentylację materaca.

Aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie elementów sprężynowych, mogą być użyte dodatkowe wkładki utwardzające, wzmacniające podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.
Stelaż TEMPUR-Flex można umieścić w łóżku lub dokręcić do niego nogi (wyposażenie opcjonalne) i stworzyć w ten sposób wolnostojące łóżko.

Wszystkie stelaże Tempur zawierają 4 strefy służące jeszcze lepszemu dopasowaniu sią materaca i stelaża do kształtu ciała. Rozkład tych stref przedstawiony jest na przykładzie poniższego stelaża FLEX 2000.Stelaż TEMPUR® Flex 4000 - 4 motor
Z czterema silnikami i bezprzewodowym pilotem sterującym

Wyjątkowe połączenie materaca i stelaża TEMPUR umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej powierzchni łóżka. Dzięki temu kręgosłup, mięśnie i ścięgna są odpowiednio podparte i nic nie ogranicza krążenia krwi, co pozwala na głęboki, relaksujący sen.

 
  • wysokość stelaża 10,5 cm
  • napędzany czterema silnikami zapewniającymi możliwość płynnej regulacji
  • wyposażony w bezprzewodowego pilota sterującego
  • strefę szyi, pleców, ud i łydek można regulować osobno aby ustawić idealną pozycję dla wypoczynku
  • posiada funkcję awaryjnego opuszczania
  • dzięki specjalnej wtyczce napięcie sieciowe jest odseparowane - gdy nie korzystamy z silnika nie płynie prąd i nie wytwarza się pole magnetyczne
  • zapewnia sprężyste i elestyczne podparcie materaca na całej powierzchni
  • gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza

Faktyczny wymiar stelaża jest o 0,9 cm węższy i o 1,8 cm krótszy.  Cena nie obejmuje nóżek, są one dostępne opcjonalnie.
Dostępne są również rozmiary nietypowe, zapraszamy do kontaktu z nami.