»

Materac Venus Multi Pocket X5 H2 160x200 wyprzedaż

M&K Foam Koło - Materac Venus Multi Pocket X5 H2 160x200 wyprzedaż

Materac Venus Multi Pocket X5 H2 160x200 wyprzedaż
producent: M&K Foam Koło
Materac Venus Multi Pocket X5 H2 160x200 wyprzedaż
Materac Venus Multi Pocket X5 H2 160x200 wyprzedaż kliknij, aby powiększyć

Towar niedostępny

  Opis towaru:

Materac po ekspozycji, możliwe delikatne prybrudzenie pokrowca. Pokrowiec Aloe Vera bez pasa wentylacyjnego. Sprężyny z jedną strefą twardości.


Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn woreczkowych, są one wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się w oddzielnych kieszonkach zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi nturalny kształt w postaci litery "S" i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania. W materacu Venus Multi Pocket X5 znajduje się 520 sprężyn/m2. Ze względu na bardzo dużą ilość sprężyn, materac charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością punktową, co powoduje bardzo dobre dopasowanie się do kształtu ciała.

Wkład sprężynowy obłożony jest obustronnie siatką tapicerską i 5 cm warstwą lateksu. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby, a liczne kanały wentylujące zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

Wysokość materaca około 24 cm.

Na materac udzielana jest 24 miesięczna gwarancja producenta.

Materac szczególnie zalecany w użyciu ze stelażem na listwach giętych. Bardzo ważne jest, aby przerwy między szczeblami stelaża nie były większe jak 3 cm.
 

Zalecane stelaże M&K Foam Koło do materaca Venus Multi Pocket X5:

stelaże mk foam koło